Corsa d modifiye performans

ßu7cher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar hepinize merhaba benim 2010 Corsa 1.2 Twinport Enjoy Easytronic 111 aracımı modifiye etmek istiyorum performans olarak ne onerırsınız en fazla beygir ve tork a chip mi etki eder önerilerinizi beklıyorum ankaradan olursa ii olur.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
chipten bişey bekle hem aracının motoru çok küçük hemde turbo yok o yüzden en fazla 5 hp alırsın onla bana göre kat iptali yaptırabilirsin düz boru ve spor son susturucuyla beygirini arttırabilirsin bunun yanında hava filtresi ve chip yaparsan biraz tatmin kar olabilir senin için ama yanlız chipte fark olmaz eğer tüp taktırmayı düşünürsende egsantrik millerini 270 275 dere cadde tipi olanlarıyla değiştir derim ama kmde 1 tl yaka bilir benzinde

ßu7cher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chipten bişey bekle hem aracının motoru çok küçük hemde turbo yok o yüzden en fazla 5 hp alırsın onla bana göre kat iptali yaptırabilirsin düz boru ve spor son susturucuyla beygirini arttırabilirsin bunun yanında hava filtresi ve chip yaparsan biraz tatmin kar olabilir senin için ama yanlız chipte fark olmaz eğer tüp taktırmayı düşünürsende egsantrik millerini 270 275 dere cadde tipi olanlarıyla değiştir derim ama kmde 1 tl yaka bilir benzinde

Herkes senin gibi olsa kardesım aynı konuyu megachıps chiptunnıng e actım cok sınırlendırdıler beni önerilerin için tsk ediyorum

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 motor için egzantirik mili bulabilirsen tabi dereceli.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc için ben bulamadım 1.2 için nereye bulcanız yahu.. Ingilterede var sadece onun da kargosuydu gümrüğü idi zaten milyarlar tutuyor anasını satayım ya.