Corsa D led sis ve led gündüz farları

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendiniz mi yapacaksınız? Kendiniz yapmayacaksanız elektrikçi hemen halleder, tarife gerek yok. Ama kendiniz yapacaksanız kısaca anlatayım:

Önce lambanın oturacağı yeri lambanın oturacağı çapta (biraz da dar olacak şekilde hatta) dikkatlice keseceksiniz.

Ardından tavandaki ön lambayı yerinden çıkarıp ona arkaya uzanacak kadar paralel kablo bağlayacaksınız.

Onun da ardından kabloyu çelik bir kılavuz tel ile döşemenin altından ön taraftan arkaya doğru uzatacaksınız ve lamba için kestiğiniz yerden çıkmasını sağlayacaksınız.

Bağlantıyı yapıp arka lambayı yerine oturtacaksınız.

Kısaca, hepsi bu.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendiniz mi yapacaksınız? Kendiniz yapmayacaksanız elektrikçi hemen halleder, tarife gerek yok. Ama kendiniz yapacaksanız kısaca anlatayım:

Önce lambanın oturacağı yeri lambanın oturacağı çapta (biraz da dar olacak şekilde hatta) dikkatlice keseceksiniz.

Ardından tavandaki ön lambayı yerinden çıkarıp ona arkaya uzanacak kadar paralel kablo bağlayacaksınız.

Onun da ardından kabloyu çelik bir kılavuz tel ile döşemenin altından ön taraftan arkaya doğru uzatacaksınız ve lamba için kestiğiniz yerden çıkmasını sağlayacaksınız.

Bağlantıyı yapıp arka lambayı yerine oturtacaksınız.

Kısaca, hepsi bu.
Tesekkurler, parcalara falan bakayim belki denerim, el yatkinligim var biraz :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler, parcalara falan bakayim belki denerim, el yatkinligim var biraz :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Rica ederim.

O ürünü bulamazsanız şu üründen 2 tane alıp kenarlara sağlı-sollu uygulayabilirsiniz. Daha küçük bir alan kesileceği için diğerine göre daha basit bir uygulama olur. (Ama biraz pahalı maalesef)

http://www.***********/Opel-Astra-G-Arka-Okuma-Lambasi-GM,PR-1838.html

Not: Site ile hiçbir alakam yoktur.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arka aydınlatmayı alınca tavana geçen metalde geliyor mu gelmiyorsa zamanla tavala birlikte aşağı iner bizimkinde aydınlatmanın tırnakları için metal çerçeve var taban pandizotunda

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arka aydınlatmayı alınca tavana geçen metalde geliyor mu gelmiyorsa zamanla tavala birlikte aşağı iner bizimkinde aydınlatmanın tırnakları için metal çerçeve var taban pandizotunda

Çıkma almıştık metal çerçeveyle birlikte. Kendim için sipariş ettiğimde var diye konuştum telefonla. Bunu belirtmeyi unutmuşum, tavan sarkmaz ama çerçeve olursa daha güzel oturur.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Çıkma almıştık metal çerçeveyle birlikte. Kendim için sipariş ettiğimde var diye konuştum telefonla. Bunu belirtmeyi unutmuşum, tavan sarkmaz ama çerçeve olursa daha güzel oturur.

abi metal çerçevesiz tavan çok katmanlı diye aşağıya sarkıtır gibi geliyor gerçi benim sunroof olduğundan altı pey boş düz modelde nasıl bir yapı var hiç bilmiyorum ab ne yaptın arabayı mı değiştirdin whatsappta pejo var:)

Son düzenleme:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
abi metal çerçevesiz tavan çok katmanlı diye aşağıya sarkıtır gibi geliyor gerçi benim sunroof olduğundan altı pey boş düz modelde nasıl bir yapı var hiç bilmiyorum ab ne yaptın arabayı mı değiştirdin whatsappta pejo var:)

Sarkıtacak kadar ağır değil bence.
Sene 2009, nostalji yaptım :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sarkıtacak kadar ağır değil bence.
Sene 2009, nostalji yaptım :)

abi düz modelleri bilmiyorum ama bizim sunrooflularda sunroof lastiğini takma tavan sarkmaya başlıyor en korktuğum şey:)satma zaten daha hibrit turbo kule gergileri viraj demiri vs eksik:)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
abi düz modelleri bilmiyorum ama bizim sunrooflularda sunroof lastiğini takma tavan sarkmaya başlıyor en korktuğum şey:)satma zaten daha hibrit turbo kule gergileri viraj demiri vs eksik:)

Tavan isi gercekten sorun, sorun degil de ugrasmasi dert. Su kule gergisini yap da ilk siparisi ben vericem :)

Tapatalk Pro

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Abi ya yarın yada en geç salı malzeme arayışına giriyorum öncelik paslanmazda yada alüminyum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi