Corsa D Koltuk Ayarı ve Arka Diz Mesafesi ?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Adamım benim arabanın arka koltuğa kimse oturmaz ama oturuncada ben arabayı kullanamıyorum...ama bizim alican ın arabasının arkasına oturdum iyidi sanki ( corsa d)

C kasalara göre D kasaların mesafesi daha iyi. Oturduğun yer sağ arka koltuktu Caner, sol arka değil :)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizde boy var sıkıntı yaşıyorsunuz. Benim boy sizinkiler kadar uzun olmadığı halde aynı sıkıntıyı yaşadım :) 1.75 :D

Corsa varken arka koltuğa birinin oturması, oturursa da rahat etmesi mümkün değildi. Alışmışım direksiyonu tutarken kollarım bükülmeyecek o yüzden de koltuk bayağı geride oluyor. Diğer türlü sürerken hiç rahat edemiyorum, rahat edemeyince de sürüş daha riskli oluyor.
Şuanda vectra var yine direksiyonda ben olunca sol arkaya oturan için diz mesafesi az kalıyor fakat oturulacak kısım daha genis olduğundan oturanlar rahatsız olmuyor.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizde boy var sıkıntı yaşıyorsunuz. Benim boy sizinkiler kadar uzun olmadığı halde aynı sıkıntıyı yaşadım :) 1.75 :D

Corsa varken arka koltuğa birinin oturması, oturursa da rahat etmesi mümkün değildi. Alışmışım direksiyonu tutarken kollarım bükülmeyecek o yüzden de koltuk bayağı geride oluyor. Diğer türlü sürerken hiç rahat edemiyorum, rahat edemeyince de sürüş daha riskli oluyor.
Şuanda vectra var yine direksiyonda ben olunca sol arkaya oturan için diz mesafesi az kalıyor fakat oturulacak kısım daha genis olduğundan oturanlar rahatsız olmuyor.

Vectra geniş canım onda bir sıkıntı çekmez arkada oturan :D ama gel gelelim corsa küçük bizler için arkadaş bunun lamı cimi yok

Burdan tüm opel fabrikasındaki çalışanlara sesleniyorum lütfen şu arabalarınızı tasarlarken uzun boylularıda özellikle göz önüne alıp araç tasarlayınız fiesta , polo gibi araç tasarlamayınız sakın kaybeden siz olursunuz sonra :D

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opel bu tür şikayetlerden sonra yeni çıkardığı corsa modellerinde arka koltuğun da geri çekilebilmesi için gerekli düzenlemeleri yapmaya başlamış.

Bence siz de arka koltugu bagaja dogru geri çekin, arkada oturan rahatlasın.

Dermişim (!) ....

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur Hocam ön şoför koltuğunu sök ve arka koltuğa otur çok rahat olur :) Şaka biryana araç belli koltuk mesafe belli yapacak hiçbirşey yok.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KG yu bilmemde ben boydan sana göre fakir olduğum için arka koltukta oturan çok sorun yaşamıyor ben normalde yatık kullanıyorum biraz dikleştirme yetiyor.