Corsa D Kokpit Boyama (her araca uygulanabilir)

joeclown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimadaki yönlendirme düğmesi sebebiyle kokpite girişince elimisde kalan parçaları boyamak aklımıza geldi=)

sökmesi bayaa zahmetli oldu ama bunun sebebi tırnakların ve vidaların yerini bilmediimizden oldu...

herneyse dikkatlice söktükten sonra elimisdeki parçalara önce en ince zımparayla temizledikten sonra sprey boyayla giriştik..

yanlız sprey boya tam bir sabır testi.. çok çok çok dikkatli, sabırla elinizin ayarını bozmadan fazla yakınlaşmadan hep aynı oranda elinizi titretmeden uygulamalısınız.. yaklaşık bir kutuluk boyama işlemini 4 kutu boya harcayarak bitirdik.. ama hiçbirinde tatmin olmadık çünkü ya bir toz parçası ya elimizin ayarı sürekli problem çıkardı..

spreyden umudu kesince gittim reklamcıdan siyah film aldım kapladım fena olmadı ama spreyden daha güsel durmadı..

en sonunda oto boyacısına götürdük ve toplam 2dk. spreyleme, bir gün kuruma ve boya parası 5ytl, boyatma parası 5ytl olmak üzere işlemi tamamladık=))

SNV80958.JPG

SNV80967.JPG

SNV80979.JPG

SNV81338.JPG

SNV81341.JPG

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gzl çalışma

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
joeclown boyle uygun fıyatlı boyacı nereden buluyorsun. bende kavacıkta oturuyorum. bana da lazım olabilirrr.. teşekkürler.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi bende corsa c için kokpiti boyatmayı düşünüorum, var mı izmirde uygun fiyata iyi iş çıkaran bildiğiniz oto boyacı??