Corsa D direksiyonum kitlendi

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba. bugün ilk defa başıma bir olay geldi . akşam üzeri hava karanlıktı. sağa çekip aracı stop edip  bagajda ufak bir temizlik yaptım dörtlüleri açıp 25 dakika falan sürdü bu . daha sonrasında araca bindim çalıştırdım . direksiyon dönmüyor ve direksiyon ikazı sarı yanıyor. tekrar stop edip çalıştırdım . sorun düzeldi. 20 km yol gittim sağda durup 4-5 defa stop edip çalıştırdım sorun yok. obd 2 cihazını taktım sorun bulmadı. bu arada direksiyonum elektronik.şuan için sıkıntı yok ama yolda giderken falan yapar diye korktum yarın bir ustaya göstereceğim. aküm 10 ay önce değişti 72 amper. sizce sorun ne olabilir. bazı yerlerde akü diyen var ama aküm daha yeni nasıl olabilir. servo yağı az mı acaba . hiç bakılmadı. yorumlarınızı bekliyorum

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Cvp: Corsa D direksiyonum kitlendi

25 dakika akü için yorucu olabilir. Pek takılmayın bence.

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Emre Ünan' Alıntı:
25 dakika akü için yorucu olabilir. Pek takılmayın bence.

saolun hocam. Bugun ustaya goturdum makinaya baglandi. Açı sensoru geçici hata diye yazdi . Usta suan icin tam ariza yapmamis soketlerde oynamis olabilr dedi ve hatayi sildi. Suanda bir sıkıntisi yok

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Corsa d araclarda direksiyon mafsali degisimi yapiliyordu. Myopelden teknik kampanyaniz olup olmadigina bakabilirsiniz...