Corsa D Cd30 Teyip için Bluetooth

atalanm1

Kayıtlı Kullanıcı
51-Niğde
Siteyi ziyaret et
Güncelleme//
Bugün araç tuşlarının can id ve datalarını , orta konsol ekranın yazı id ve datasını( araştıracak arkadaşlar 6c1 id , içeriği ascıı olarak ayıklarsanız yazıları çözersiniz) çözümledim. Can altyapısı üzerinden modüle ilk test komutlarını sağlıklı bir biçimde illettim, bugün yetişirse modülü cd30 teyibin içine yerleştirme üzerine çalışacağım 😅

atalanm1

Kayıtlı Kullanıcı
51-Niğde
Siteyi ziyaret et
Güncelleme//
Bugün araç tuşlarının can id ve datalarını , orta konsol ekranın yazı id ve datasını( araştıracak arkadaşlar 6c1 id , içeriği ascıı olarak ayıklarsanız yazıları çözersiniz) çözümledim. Can altyapısı üzerinden modüle ilk test komutlarını sağlıklı bir biçimde illettim, bugün yetişirse modülü cd30 teyibin içine yerleştirme üzerine çalışacağım 😅
Öncelikle ülkemize tekrar geçmiş olsun. Deprem bölgesine elimizden gelen yardımları yapalım kendi psikolojimizi düzeltelim derken buraya bir süre güncelleme yapamadım. Bu süreçte bazı farklı projeler ( bir deprem sensörü ve uzunca süre ışık verebilecek ve aynı zamanda powerbank olarak çalışabiliecek bir lamba) üzerinde çalıştım. Forumun ana konusu olmasada bu projeleride yakında buraya ekleyeceğim.

Gelelim corsayla yaşadıklarımıza Mikrofonları şöför tarafı ön camın yanında bulunan sütünun içerisine yerleştirdim. Konuşma ses kalitesi oldukça güzel. Usb çıkışımızda aktif olarak çalışıyor. Ekranda aux yazısı yerine bluetooth yazısını yazma esnasında bazı sorunlar yaşıyorum sadece bunlarıda müsait bir zamanda halletmeye çalışacağım. Projede git gide sona yaklaşıyorum. Tamamlandığında yada gelişmeler olduğunda buradan sonuçları paylaşırım
Güzel günlerde görüşmek dileğimle, tekerinize taş değmesin

• Beğen
Tepkiler: caulerpa ve Cemil