Corsa D 2014 modifiye

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ön panjuru sökmenize gerek yok. Tampon ile birleştiği noktaların milim gerisinden maskelemeye başlayın. 3 kat atmanız sağlam olmasını sağlayacaktır. 3 kat 1.5 senedir kullanıyorum. Uygun bir zamanda yakın fotolarını çekmeye çalışırım.
Dogru söyluyorsunuz da burda 1 kutu sprey 60 tl sizce 1 kutu yetermi? Evet en kisa zaman uğraşicam yapicam. Birde bu uygulamayi ne sartlar icinde yapmak gerek bekleme suresi kat kat nasil atilmasi tecrubeli kisilerden oğrenmem lagzim bu isleri. :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dogru söyluyorsunuz da burda 1 kutu sprey 60 tl sizce 1 kutu yetermi? Evet en kisa zaman uğraşicam yapicam. Birde bu uygulamayi ne sartlar icinde yapmak gerek bekleme suresi kat kat nasil atilmasi tecrubeli kisilerden oğrenmem lagzim bu isleri. :D
Tek kutu yeterde artar bile internette bence bir iki video izle yeter. çok aman aman bir şeye gerk yok bence

serdarssss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba hosgeldiniz oncelikle . Bence kesinlikle komple opc line body kit yaptirmalisiniz . Bunun icinde bagaj ustu spoiler , yan marspiyerler , difizor ve on karlik (lip) var . Bunun disinda aracinizda cam tavan yoksa üstü piano black kaplama ile guzel bi goruntu elde edebilirsiniz .opc sinyaller yakisir ama cok pahali fiyatlari ve sadece bayilerde bulunuyor (100TL civarı) .cam filmi yoksa kesinlikle yaptirmalisiniz cok gerekli oluyor ve arabaya butunluk katiyor. Plakalik iptali yaptirip direk arabaya silikon ile yapistirabilirsiniz veya ozel plakalik yaptirip oyle takabilirsiniz . Bu dedigim seyler genellikle en cok tutan kombinedir . Forumda bi cok arkadasimiz bu sekilde yapiyor(ben dahil :) ) bi kac konu gezerseniz kafanizda oturacaktir bu dediklerim :) Ayrica jantlarinizin 15 olduguna eminmisiniz ? Fotografta baya kucuk cikmis 14 gibi duruyor .
Yan ve arka marşpiyelleri bende düşünüyorum bu konuda bi öneriniz var mı acaba marka ve fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ön panjuru sökmenize gerek yok. Tampon ile birleştiği noktaların milim gerisinden maskelemeye başlayın. 3 kat atmanız sağlam olmasını sağlayacaktır. 3 kat 1.5 senedir kullanıyorum. Uygun bir zamanda yakın fotolarını çekmeye çalışırım.

500ml ile boyadıklarım: Elektrokrom ayna kapağı 3 kat, Panjur 4 kat, 2 adet 15x10 elektronik devre 2 kat.

Tamponu üstten açıp radyatörün önünü içeriden kapatın.

attachment.php

attachment.php

Sökme bonus:
http://www.youtube.com/watch?v=yuYbxg_xin8&feature=youtu.be

Ekli dosyalar

• IMG_20130702_195031.jpg
    IMG_20130702_195031.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG_20130702_201522.jpg
    IMG_20130702_201522.jpg
    82.7 KB · Görüntüleme: 107

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Keske boyarkende cekseydiniz biraz daha iyi olabilirdi

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Mehmet Can'ın söylediği gibi önce plakalıkları yok etmek ile başla. sana tavsiyem şöyle olur. Ben plakaları söktüm. plakalıkları attım. Plakanın en dışında siyah çizgi olur genellikle onu tinerle (selülozik miydi sentetikmiydi hatırlamıyorum) sildim. Bembeyaz zemin üzerinde yazılar kaldı. o şekilde de silikon ile yapıştırdım. arabanın duruşu bile değişiyor. ki araban beyaz oldukça yakışır...

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Aynen dogru soyluyorsun abicim gecen bizim c180e yaptirmistik arka ön 15 liraya yapti ekomtunning.