Corsa D 2014 modifiye

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Arkadaslar burda yeniyim öncelikle herkese kolay gelsin arabami alali 3 ay oluyor aracim corsa d2 makyajli kasa 1.4 at 100 hp acaba ne tür modifiyeler yaptirmaliyim sizler neler yaptirdiniz benim istediğim şeyler kaliper kapaği arka difüzör kaplatma ön evo lip jantlar 15'' olduğu icin uygun gidip gitmeyecegini tahmin edemiyorum birde sinyallere opc var onu düşünüyorum kaça yaptirdiniz nerde ne koşullarda yaptirdiniz bi paylasabilirmiyiz lütfen hem benim icin hemde yeni gelenler icin yardimci olurmusunuz lutfen?
dbbc00a93f31d9aca8f1bba6defcc81c.jpg
792d89732cca473d7f67c268cdcae80e.jpg

Özellikle ozankayanin kaliper kapaklari arka kampanalar hosuma gidiyor.

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba hosgeldiniz oncelikle . Bence kesinlikle komple opc line body kit yaptirmalisiniz . Bunun icinde bagaj ustu spoiler , yan marspiyerler , difizor ve on karlik (lip) var . Bunun disinda aracinizda cam tavan yoksa üstü piano black kaplama ile guzel bi goruntu elde edebilirsiniz .opc sinyaller yakisir ama cok pahali fiyatlari ve sadece bayilerde bulunuyor (100TL civarı) .cam filmi yoksa kesinlikle yaptirmalisiniz cok gerekli oluyor ve arabaya butunluk katiyor. Plakalik iptali yaptirip direk arabaya silikon ile yapistirabilirsiniz veya ozel plakalik yaptirip oyle takabilirsiniz . Bu dedigim seyler genellikle en cok tutan kombinedir . Forumda bi cok arkadasimiz bu sekilde yapiyor(ben dahil :) ) bi kac konu gezerseniz kafanizda oturacaktir bu dediklerim :) Ayrica jantlarinizin 15 olduguna eminmisiniz ? Fotografta baya kucuk cikmis 14 gibi duruyor .

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Merhaba hosgeldiniz oncelikle . Bence kesinlikle komple opc line body kit yaptirmalisiniz . Bunun icinde bagaj ustu spoiler , yan marspiyerler , difizor ve on karlik (lip) var . Bunun disinda aracinizda cam tavan yoksa üstü piano black kaplama ile guzel bi goruntu elde edebilirsiniz .opc sinyaller yakisir ama cok pahali fiyatlari ve sadece bayilerde bulunuyor (100TL civarı) .cam filmi yoksa kesinlikle yaptirmalisiniz cok gerekli oluyor ve arabaya butunluk katiyor. Plakalik iptali yaptirip direk arabaya silikon ile yapistirabilirsiniz veya ozel plakalik yaptirip oyle takabilirsiniz . Bu dedigim seyler genellikle en cok tutan kombinedir . Forumda bi cok arkadasimiz bu sekilde yapiyor(ben dahil :) ) bi kac konu gezerseniz kafanizda oturacaktir bu dediklerim :) Ayrica jantlarinizin 15 olduguna eminmisiniz ? Fotografta baya kucuk cikmis 14 gibi duruyor .
Çok tesekkur ederim yorumunuz icin arabayi arada birde annem ve ablam kullanacagi icin o kadarda body kite gerek yok onlar icin fazla ilgi çekici olur benim istedigim evo lip difüzör kaplatma kesinlikle plakaliği dediginiz gibi yapicam jant 15" sorun yok bide kirmizi kaliper düşünüyorum dediginiz seyler sizin arabada varmi? Varsa kaça mâl ettiniz?

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende evo lip yok. Komple opc line body kit var . 500 liraya taktirdim boya dahil. Plakayi emniyetten aldm zaten direk kenarlarini sildirip arabaya slikonla yapistirttim.ben difizor +yan kapi direklerini mat siyaha kaplattim . 60 TL aldılar toplam . Kaliper fiyatlarini bilmiyorum :)

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Opc body kit gercekten yakismiş ama bana gitmez malesef difüzör kaplatma bana olurmu sizce egzoz ucunda hafif çikinti var orayi kaplatsammi kaplatmasammi beyazmi kalsa
Bende abartisiz bi sekilde bi lip düsünüyorum keske bayiden almadan once 300 lira felan deselerdi komple opc yaptirirdim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15" değil 16 olması lazım. makyajlı kasalarda 2011 bizim 1.3 dizelde 16 var. 205 55 16 lastik aldık daha yeni...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu jantlar son donanım paketinde 15 arkadaşlar 16 değil.
Bence arka difüzör ve aynalar piana black kaplama,
APP PLAKA
CAM FİLMİ
SPOILER YETERLİ OLUR.
İSTERSENİZ 3CMLİK YAY TAKILABİLİR.

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana onerim plasti dip ile kendin yapman olucaktir. Cunku hem daha az maliyetli hem daha eglenceli . Arta kalan plasti dip ile arabanin istedigin yerini de kaplarsin hem . 30 ile 50 tl arasinda fiyatları var . Internetten arastir derim .

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
O plasti dipleri düşündüm ama kimisi cikmiyor felan dedi korktum vaz gectim. :D

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
O plasti dipleri düşündüm ama kimisi cikmiyor felan dedi korktum vaz gectim. :D

Plastidip mi cikmiyor kim demis ? :)

Tapatalk pro.