Corsa D 1.3 cdti egr valfi iptali

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
EGR yi iptal ettik araç CORSA-D CDTİ fazla bir zamanımızı almadı,15 dk da electironic olarak iptal edildi.Araba da fazla bir değişiklik yok sadece alt devirlerde birazdaha motor rahatladı zaten amaç performans değildi uzun ve sağlıklı motor ömrüydü.
Egzosdan cıkan dumanda herhangi bir değişiklik yok aksine sanki azaldı.İçim rahat herkeze tavsiye ederim onun bunun dediklerine inanmayın ben gördüklerimi sizlere yazdım arkadaşlar saygılar
yakışta fark var mı?

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EGR yi iptal ettik araç CORSA-D CDTİ fazla bir zamanımızı almadı,15 dk da electironic olarak iptal edildi.Araba da fazla bir değişiklik yok sadece alt devirlerde birazdaha motor rahatladı zaten amaç performans değildi uzun ve sağlıklı motor ömrüydü.
Egzosdan cıkan dumanda herhangi bir değişiklik yok aksine sanki azaldı.İçim rahat herkeze tavsiye ederim onun bunun dediklerine inanmayın ben gördüklerimi sizlere yazdım arkadaşlar saygılar

nerede iptal ettirdin ) bir de ücreti konusunda yardımcı olursan sevinirim :)

enesTI2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2 gün önce Pschiptuning de Yazılım+ EGR elektronk olarak iptal edildi yanlız benim aracım yüksek devir kullandığımda siyah duman atmıyordu EGR iptalinden sonra kirli mazotu direk attı için biraz siyahlık mevcut tabi bu böle simmsiyahh aynayı göremiyorsun derecesinde deyil sadece hafif bi siyah duman atıyor. üst devirlere çıktığında ise kesiyor ve normal kulanımda o görüntüyü görmüyorsunuz su anda 90 + 116 bg EGR aktif edersem 6bg düşüyor.
dynoda verdiği deyerler bunlar EGR iptali bazı arkadaşlarında dediği gibi ülkemizde iyi bir mazot aldığımız sölenemez bu yüzden EGR iptali mantıklı derim.

ismail kekilli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evgin kardesım oncelıkle opel ailesine yenı katıldım sıze ve tum uyelere tesekkur ederım bılgı paylasımı ıcın sıze bı sorum olacak acaba egr valfını nerde ıptal ettırdınız bende ıptal ettırmek ıstıyorumda sımdıden tesekkurler

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu her egr konusunda ülkemizde yakıt kalitesiz diye bir söylem oluyor, kime göre neye göre bu yakıt kalitesiz anlamadım gitti, bende onlarca ülke gezdim, bizim yakıt bir çok petrol ülkesinin yakıtlarından bile çok daha iyi...

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en kısa zamanda iptal edilecek. bugün gittim tech2 ile herşeyi sıfırladım. Bi tek o nalet kaldı. herkese tşklr.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2011 Corsa D 1.4 A14XER Benzinli oto da EGR var mi?