corsa combo meriva hız sabitleyiciyi kol almadan hazırlama

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gösterge panelinde hız sabitleyici için olan led yok. bunu yapan arkadaşlar oldu mu?

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gösterge panelinde hız sabitleyici için olan led yok. bunu yapan arkadaşlar oldu mu?

abi ben taktım yani lehimledim oraya led ancak elimde kırmızı smd led vardı ve ledlerin voltaj ve amper değerleri farklı biliyorsun renklerine göre. orjinali yeşil ben kırmızı taktım diye midir bilmiyorum tech2 ile test yaptırmama rağmen yanmadı. ledin +- uçlarını şemaya göre yaptım yanlışlık olduğunu pek sanmıyorum. acaba astradaki gibi komple bir devre mi uygulamak lazım. ben orada boş lehimleri görünce ledi takınca çalışır diye düşünmüştüm :)

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
abi ben taktım yani lehimledim oraya led ancak elimde kırmızı smd led vardı ve ledlerin voltaj ve amper değerleri farklı biliyorsun renklerine göre. orjinali yeşil ben kırmızı taktım diye midir bilmiyorum tech2 ile test yaptırmama rağmen yanmadı. ledin +- uçlarını şemaya göre yaptım yanlışlık olduğunu pek sanmıyorum. acaba astradaki gibi komple bir devre mi uygulamak lazım. ben orada boş lehimleri görünce ledi takınca çalışır diye düşünmüştüm :)

ledler mavi ya da yeşil de olsa yanmıyor. devreyi yapmak lazım. ben yaptım ama monte etmedim, ramazan dolayısıyla uğraşamıyorum. malum sıcaklar :rolleyes:

oygur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmolarda bu özellik olduğuna göre araştırmamız lazım bir yerde eksiklik var onu tamamlar isek olacaktır

DURGUTLUOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cc yi opcon la açma

hadi hayırlı olsun
2007 combo ya devresini çekip hazırladığım ama 2 özel servisinde tech ıı ile açamadığı cc yi cihan arkadaşımız sayesinde opcon la aktif yaptık (BUNUNLA BİRLİKTE DAHA BAŞKA ÖZELLİKLERDE "FOLLOW ME" V.B.), ilgi ve gayreti için çok teşekür ederim...

Son düzenleme: