corsa combo meriva hız sabitleyiciyi kol almadan hazırlama

eNiGMaCc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba. Öncelikle bu işte emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Hız sabitleyici işine uzun zaman (2011 in mayısı) önce girişmiştim. Aracım 2005 Corsa 1.3 CDTI Z13DT 2005 Enjoy MT5. Aracımda üst tesisat yoktu X45 ten 4.kabloyu çektim. Debriyaj müşürü varmış yormadı beni saolsun. Kolu da anlatıldığı üzere yaptım. Yanii araç donanımsal olarak hazır ancak yazılım sorunu yaşadım. Programlama konusunda türkçe tech 2 le iki kez program atıldı 2 farklı serviste olmadı. Sanırım OPCOM ingilizce versiyonlarında bu iş halloluyormuş. Danışmak istediğim konuda bu durum ile alakalı,

http://www.sanalpazar.com/59071337-op-com/i-59071337

Linkteki ürün ile hız sabitleyici programlama yapabilir miyim?
Herkese iyi forumlar dilerim.

emre-ter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar öncelikle konuyu tekrardan hortlattığım için özür dilerim. hız sabitleyici buton şemalarına ulaşamıyorum bununla ilgili şemaları güncelleyebilecek yardımı dokunacak biri var mı?

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Konuya bayadır girmiyordum. Ben bilgisayarıma indirmiştim, ihtiyacı olanlar için devre şemasını paylaşıyorum. Kolay bulunması için konu başına taşınabilir.

Ekli dosyalar

• sema.jpg
    sema.jpg
    35.1 KB · Görüntüleme: 131

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende cc yaparken şemayı bilgisayara indirmiştim.ihtiyacı olanlar kullanabilir.

Ekli dosyalar

• sema.jpg
    sema.jpg
    46.1 KB · Görüntüleme: 114

Bilalkavlak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Debriyaj Müşürüne çekilecek kablonun fotoğrafları uçmuş.Sinyal kolunda 4 kablo var ancak debriyajda müşür ve tesisat yok.Araç 2002 corsa 1.4 16V En azından elinde olanlar koyabilirmi.Teşekkürler.

taxici_ramazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimlerin hepsi kalkmış,kola gelen 4 kablonun hangi soketten alındığı yada çekildiği hakkında bilgisi olan varmı?

mahmutosman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende konuyu hortlatayim. Arkadaslar benim arac icin kol aldım fakat sinyal kolunda 3 kablo var ve 4.yu cekmem lazim nasil cekildigine dair sema veya resimler varsa cok iyi olur. Birde opcom icin guvenlik kodu gerekli denilmis aracimizin guvenlik kodunu nasil ogrenebiliriz? (Servisle ugrasmadan baska yolu varmı?)