Corsa color Edition 2012 sonradan yağmur ve far sensörü taktıramamak!!

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son mesajımdan yaklaşık 4 sene sonra yağmur sensörünü de daha birçok şeyi aracıma taktım hem de sadece opcomla bunları yapmak da cabası..Garip 4 sene önceki bilgimle şu andaki bilgim arasında dağlar kadar fark var ama halen bilgiye açım ve birçok şeyi halen bilmiyorum bu kadar şeyi takmama rağmen.. azmin elinden bir şey kurtulmuyor hele benim gibi kafayı takan birisi de olursanızzz.

Merhaba. Corsa d kararan iç dikiz aynası için tesisat hazır mı?

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam konusunda son noktayı koymak gerekirse cam'ın etkisi var daha düzenli çalışıyor eski cam a göre..Ben orjinal takıntım olduğu için orjinal cam ı taktırdım.Yeni cam eskisine göre yağmurlarda daha verimli..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Cam konusunda son noktayı koymak gerekirse cam'ın etkisi var daha düzenli çalışıyor eski cam a göre..Ben orjinal takıntım olduğu için orjinal cam ı taktırdım.Yeni cam eskisine göre yağmurlarda daha verimli..

Abi sana telefondan ulaşmıyorum hayırdır bişey mi oldu

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün itibariyle herhalde Türkiye'de ilk corsa D'e ilk ESP takan ben oldum:) Artık ESP'li aracım var..Benden önce takan varsa bilmek isterim:)

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam tekrar :)

hayırlı olsun espen.cam olayını nasıl çözdün bildiğim kadarı ile kaskodan değişecekti ancak servis orjinalde olmadığı için getirtmiyordu? Yada sıfır mı aldın parasını verip?? kaça mal oldu acaba ?

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis mudurunden servise mudurune olay degisiyor anlayis gosterdi farkini verdim taktirdim sansima da cam kirilmisti onu da aradan cikarayim dedim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis mudurunden servise mudurune olay degisiyor anlayis gosterdi farkini verdim taktirdim sansima da cam kirilmisti onu da aradan cikarayim dedim...

kaskoyu kullanma durumunda servis eski camı (kırık veya sağlam) sana bırakmıyo değilmi?

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayir eksper geliyor kontrol ediyor