Corsa color Edition 2012 sonradan yağmur ve far sensörü taktıramamak!!

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bu sensörleri taktırmak istiyorum bir şekilde parçaları temin ederim..Ancak bu sensörler için tesisatın olup olmadığını nasıl anlarım sevgili arkadaşlar? Okuma lambasından elim içeri soktum bir şey yok ya da yeri başka yerde midir?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yağmur ve far sensörünü bende istiyorum. özellikle yağmur sensörü. ama olmaz diye hiç heves etmedim, araştırmadım. umarım bilen biri çıkar :)

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yağmur sensörü istiyorum ama servis kesinlikle olmaz dedi
arabayı alırken paramız yoktu eksik donanımlı aldık şimdi paramız var alamıyoruz, sanki cezalandırılıyoruz anlamadım yaaa:)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bence güzel bir ürün. ama ben antalyada bunu montajlatabileceğim biyer bulabilirmiyim bilmiyorum. taktıran arkadaşlar nasıl montajlattınız? kolaymı?

sirinvelet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kardes beyıne baglan mıyor sadece immokutusununoraya bıyere baglanıyor beyın felan hıkaya

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka forumlarda corsaya değil ama, astra h kasaya yapan arkadaşları görmüştüm. Ama onlar kendileri yapmıştı her şeyi ve tamamen orjinaldi. Servisler sadece olmaz deyip işin içinden çıkıyorlar, işi bilen için çok basit bir işlem. Tesisat muhtemelen yoktur, tesisat için de a sütunundan kablo çekiliyor yukarı tavana doğru, bir de yağmur sensörü için ön camın sensöre uygun cam ile değişmesi gerekiyor, hatırladıklarım bunlar.

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EVet arkadaşlar aracıma otomatik kararan ayna taktırdım ancak yağmur sensörü taktıramadım şu anda elimde bir tane mevcut yağmur sensörü var..Bnun bağlantısı konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? 2012 enjoy aracım.dizel..