Corsa color Edition 2012 sonradan yağmur ve far sensörü taktıramamak!!

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otosense marka far sensörünü montaj şeması ile birlikte satın aldım ve elektrikçiye bağlattım çok pratik kesme biçme yok. hatta satan arkadaş ismini hatırlayamayacağım telefonla elektrikçiye talimat da veriyor. ürün ise mükemmel fallow me home özelliği de var . ayrıca fazlaca modu var. mükemmel bir ürün tavsiye ediyorum...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
EVet arkadaşlar aracıma otomatik kararan ayna taktırdım ancak yağmur sensörü taktıramadım şu anda elimde bir tane mevcut yağmur sensörü var..Bnun bağlantısı konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? 2012 enjoy aracım.dizel..

Ön cam değişmeli biliyorum. Camlar farklı, sensörlü sensörsüz. Ön camı değiştiniz mi?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok cama arkadan yapışan bir yer var...benim 307 m de vardı ama kullanmıyordum...
problem geliyordu bana kuş işese çalıştırıyordu...içindeki jel kuruyor onu tazelemek felan lazım...
ama follow me güzel kanımca...

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam konusunda biraz araştırma yaptım, mevcut cam da olur..Benim sıkıntım tesisatı bulmaktı ancak ebayde audi için olanı bulfum soket girişleri aynı..Pek sıkıntı olabilecek bir konu değil..Bu arada tech2 de aktif etmek için menü mevcut ancak aktif et dediğimizde böyle bir modifikasyon yok diyor..Tesisatı çekersek aktif olacak diye umut ediyorum..Bazı arkadaşlarda AFL taktıkları zaman aynı şey olmuş tesisatı çekince menüden aktif edilebilir hale gelmiş..Bu arada arkadaşlar yan sanayi herhangi bir şey taktırmam..4000 TL lik touch and connect taktırtım o konuda çok hasssasım :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Cam konusundaki araştırmanın kaynağını verir misiniz? Yan sanayii cam taktırıp, sensörü düzgün çalışmayan çok kişi forumda konu açtı. Sensörlü ve sensörsüz camın yapısı farklı imiş, ışığın kırılmasına göre sensör çalıştığından saçmalıyormuş. Sorun yaşayan çok opelim de. Yaşamayanları paylaşırsanız, bilgimizi geliştirir, değiştiririz.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayi camda yağmur far sensörü çalışıyor ancak. yağmur sensöründe bir jel var o tekrar sürülmezse aptal aptal çalışıyor yağmur sensörü. far sensöründe sıkıntı yok ama.
ön camında değişmesine gerekte yok bir yerde görmüştüm. film ile ön cama aynı sensörlü camlar gibi yer yapmışlar...

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son mesajımdan yaklaşık 4 sene sonra yağmur sensörünü de daha birçok şeyi aracıma taktım hem de sadece opcomla bunları yapmak da cabası..Garip 4 sene önceki bilgimle şu andaki bilgim arasında dağlar kadar fark var ama halen bilgiye açım ve birçok şeyi halen bilmiyorum bu kadar şeyi takmama rağmen.. azmin elinden bir şey kurtulmuyor hele benim gibi kafayı takan birisi de olursanızzz.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Son mesajımdan yaklaşık 4 sene sonra yağmur sensörünü de daha birçok şeyi aracıma taktım hem de sadece opcomla bunları yapmak da cabası..Garip 4 sene önceki bilgimle şu andaki bilgim arasında dağlar kadar fark var ama halen bilgiye açım ve birçok şeyi halen bilmiyorum bu kadar şeyi takmama rağmen.. azmin elinden bir şey kurtulmuyor hele benim gibi kafayı takan birisi de olursanızzz.

güle güle kullanın. ben de corsa c'ye yağmur sensörü ve kararan ayna yaptım 2 yıl önce. "azimle ...yen duvarı deler" diye boşuna dememişler :dil:

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 den önceki araçlarda opelin çoğu modelinde gerekli tesisatı hazırlayarak yapabiliyordunuz artık maalesef o da yetmiyor opel yazılım olarak kitlemiş..Ben de beyini değiştirdim..