Corsa C'nin fren performansı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aker' Alıntı:
peki corsa c fren performansından memnun olan arkadaşlara soruyorum,

corsa c lerde var mı bilmiyorum; arka frenleriniz disk mi kampana mı bulunuyor ?

2006 1.2 de arkalar kampana

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
butun corsalar bildigim kadarıyla fabrikasyon arka frenler kampana fren sistemi gayet yeterli bence corsaların fakat 4 tekerde disk olan araçların fren sistemi gerçekten çok iyi geçen bir laguna pirivlige kullandım hakikaten fark var.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abs yok kızaklama yaptırtmadığım müddetçe frenlerden memnunum...

bu arada benim arabaya abs olur mu yani yapan firmalar var mı ve uyum sağlar mı ki?

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben memnun deilim frenlerden!abs var!ama banamısın demiyoo!hele hele gazlarken fren atınca araba yavaşlıyacağına hızlanıyoo:) kurudada ıslaktada kötüü!kızaklıyıpp gidiyoo!ahh ahh 4 disk arıyoo insan!

aker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar 2 ayrı özel servis ve yetkili servise gittim. Test sürüşü yapıp lastiklerin canına okuyup normal dediler. Hani öle takıntılı kıl biri değilim ama ben ikna olamadım. Sanırım arka balataları bi değiştireceğim.

Daha önceki aracım Tempra 2.0 idi. ön ve arkada disk vardı. ABS yoktu ancak daha kalıplı ve ağır olmasına rağmen fren mesafesi performansı daha iyidi.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence corsa c lerin kronik sorunu!balatayla felan ilgisi yok!gerçi belki sizin aracın balatasında bi problem vardır ama corsa c lerin genelinde frenler kötüü!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...