corsa cdti çok ağır kalkıyor

engindenizsuslu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik ebatları orjinal. ama ben de normal olduğuna inanmıyorum. rampada trafiğe takılınca bir de araçta 5 kişi varsa baskı balatanın ömründen ömür gidiyor. el freniyle kaldırmayı da ben şoförlüğüme hakaret olarak algılıyorum :) bu aracın motoru 70 bg hiç de az değil. 65 bg clio ben kalkana kadar 2. vitese atar

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kat.soktur bı baktır temızlet olmadı mehmet ustaya bı chıplet aracı o zaman degısımı gorursun:) aracın jant lastıklerı orj. yoksa ebatta buyume yaptın mı?

kat nasıl temızlenıyor benım bıldıgım katın ıcınde strafor-kalas karışımı parçalar var ve hıc temızlenecek gıbı durmuyor?

engindenizsuslu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakaten hocam nedir bu kat? ilk defa duydum

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzozcular temizler daha doğrusu içini boşaltırlar...

kgulus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bendede var.. yokuşta kalkmamak için genelde yokuş yerlere paketmem :) araç kalkışta ağır yaa.. sıkıntı ortak.. ama sonradan gidişine memnunum.. bu türler böle sanırım..

engindenizsuslu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ben bu aracı çok beğenerek aldım ama bu kalkış sorunu soğuttu beni araçtan. şimdi satıyorum daha bir ay oldu. benzinli alıcam lpg taktırcam. uğraşamam ben bu dizelin kalkışıyla bilmemnesiyle. bi manevra yapıcam ileri geri yapıcam çat diye stop ediyo. ben sinirli adamım cinnet geliyo :)

oguzdag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hastalığın tipik benzinliden sonra ilk defa dizele geçme sendromu.

inan e270 cdi kullandım ilk kalkışı aynı.
çözümünü bende bulmaya çalışıyorum ve ilk aklıma gelen senin gibi satmakdı ancak ben sıfır aldığımdan zarar büyük olucak. chip konusunu araştırıyorum bakalim bir deneyeceğim. kalkış sorununu çözecek mi

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu yaz 1,3 cdtı astra ya bindim aynı dediğin gibi. bence oraya buraya gidip aracına baktırma. hem dizel hem 1,3 bence çok normal. bir defasında 1,8 connecte bindim o daha da beterdi.