corsa c yeni nesil cam rüzgarlık takımı

ring26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aksoy tuningi aradım dıştan yapışmalı kesilikle yok.fitilin içine geçme var ve sadece önler için.tek ihtimal sahibinden com kaldı.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fitilin içine geçenleri dişa da yapiştirabiliyorsun ayni şey. Arkadaşimin astra g için içine takti olmadi cam kapanmiyor geri açiliyordu bizde dişina yapiştirdik yeni modeldekiler gibi oldu 3m bant ile yaptik çok şekil oldu

ring26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bende düşündümde perflexin kenarları traşlı geliyor ve boyu kısa kalıyor imkansız yani anlıycağın.ben ümidimi kestim umarım sizler bulur ve banada haber verirsiniz.

iberay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu sahibinden ve aksoy tuningin liklerini koyarsanız seviniriz.ben çok aradım bulamadım.bulduğum bir takımın linkini koyuyorum.hepsiburadadan aldım ama fitile geçmeydi bizimkilerde cam en ufak temasta geri geliyor.o yüzden kesinlikle dıştan yapışmalı arıyorum.
http://www.atekbilisim.com/main/ope...igi_2_on2arka_4_lu_set_7928-13479-589-59.html
Slm. benim araç combo. Corsa cam rüzgarlığı aldım. Cam geri geldiği içn hiçbir kaportacı yanaşmadı takmaya .ben ne yaptım .bir ayakkabıcıya gittim. usta incelt bunların fitile yerleşecek yerlerini dedim. extradan çift taraflı bant ve silikon da kullandım. kapattım camları.sabaha hazır idi sisitem. kolay gelsin.;)

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibinden.com da var corsa c ve d için 4 parça cam rüzgarlığı girin bakın. 49 tl
astra g içinde 4 parça var hepsiburada.com da 75 tl