Corsa C ye Double DIN gibi :)

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar.

corsa c nin teyibini söktükten sonra, oraya 7 inch dokunmatik bi ekran takmak istiyorum. double din dvd calarlar falan gibi yani. sorum şu, corsa c için iç boşluğu 7 inch olan bir çerçeveyi nerden bulabilirim?

şimdiden teşekkürler.

EsReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar.

corsa c nin teyibini söktükten sonra, oraya 7 inch dokunmatik bi ekran takmak istiyorum. double din dvd calarlar falan gibi yani. sorum şu, corsa c için iç boşluğu 7 inch olan bir çerçeveyi nerden bulabilirim?

şimdiden teşekkürler.
arkdsım bn konu acmıstım ordan fotoya bak double dın olmuo bızım araclara bnde ındash taktım cercevesı elıftunıngte var aynı dokunmatık falan fılan acıldımı 7ınch ekran oluo indash lerı bılıosundur zatı:D

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi dogru diyosun da, ekranım hazır var elimde, onu kullanıp bilgisayarlı falan bi sistem yapmak niyetindeyim.. sabitlerdeki astra g bilgisayar montajı gibi bişey düşünüyorum yani.

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
arkadasım ben sna bu konuda yardım edebılırımmmmm ben bugun taktırıyorum 6.5 ınc ekranımı cerceveyı baglattıgım yer sipariş üzerine getirtti istersen yardımcı olabılırım

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım ben sna bu konuda yardım edebılırımmmmm ben bugun taktırıyorum 6.5 ınc ekranımı cerceveyı baglattıgım yer sipariş üzerine getirtti istersen yardımcı olabılırım

fena olmaz valla, ne kadara getirttiler cerceveyi acaba?

Son düzenleme:

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim resimlere bakın orada var.Yapılıyor vede çok güzel oluyor.Tavsiye ederim gerçekten.Bu arada hayırlı olsun.

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim resimlere bakın orada var.Yapılıyor vede çok güzel oluyor.Tavsiye ederim gerçekten.Bu arada hayırlı olsun.

abi sen nerden buldun cerceveyi?

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teypçiler bulunduruyorlar.Yoksa bile siparişini veriyorlar.Ben taktırdığım yere sorarım eğer isterseniz.

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahanda Telefonu

Mert Yılmaz Elektronik ( Beşiktaş )
TEL : 0212 2275741

çok teşekkürler, ilk fırsatımda arıyorum. :)

edit: aradım bile, umut karakaş tavsiyesiyle arıyorum dedim, bi sevindiler :D 15 euro civarı bi fiyatı varmış, bi güne getirebiliyorlarmış. ben sistemimi bi tamamliyim, sölicem getircekler. tekrardan teşekkürler. :good:

Son düzenleme: