corsa c sinyalli ayna

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar corsa c aracım için resimdeki gibi sinyalli ayna almak istiyorum. Yada yapabilirsem orjinal aynaların kapaklarına modifiye yaparak led takabilirim. Fakat aynalara nasıl kablo taşıyacağım konusunda fikrim yok. Kapılarda kablo geçişleri soketli. Bunları nasıl sökebilirim. Yada söksemde içinden sinyal için hat çekebilirmiyim?:(

Ekli dosyalar

• sinyalli_ayna.jpg
    sinyalli_ayna.jpg
    21.9 KB · Görüntüleme: 290
  • sinyalli_ayna1.jpg
    sinyalli_ayna1.jpg
    17.5 KB · Görüntüleme: 204
  • sinyalli_ayna2.jpg
    sinyalli_ayna2.jpg
    13.6 KB · Görüntüleme: 189

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettigin aynadan bende bir ara heves etmiştim, ama bu aynalar katlanmıyor, ayrıca bahsettigin gibi elektrik tesisatı cektirmek için kapı döşemesini sökmen gerekiyor.ben bu sebeplerden vazgecmiştim, ayrıca oldukca zor bulunan bir ürün, ben bayagı bir araştırmıştım

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet aynalar katlanmıyor..hatta yukarı aşağıda ayarlanmıyor..Ama çok güzel napiyim.Ebay da satılıyor..Bir şekilde getirtebilirm..Ama gittigidiyorda da benzeri ürünler satılıyor..Benim derdim hani döşemeyide açarım sorun değil de hattı nasıl çekerim? Kapıdan bir şekilde yan sinyallere paralel hat almam lazım. ve orası da soketli zor iş gibi..Acaba soket içinde boş pin varmıdır? Sonuçta benim aracımda aynalar elektrikli değil. Belki bunun için çekilmiş hazır hatlar varsa kullanılabilirmi? Bunu denemiş yada araştırmış arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler diye düşündüm.

Son düzenleme:

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
çok emek olmuş ama güzel göz zevki elinize sağlık

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet aynalar çok hoş..ama o sinyallere nasıl hat çekebiliriz kimsenin fikri yok sanırım:(

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ara yaklaşık 4 - 5 ay önce sitede bi arkadaş satıyordu m3 aynası diye corsa astra uyumlu diye biliyorum Kayserili bir arkadaştı 100 tl idi fiyatı hatırladığım kadarıyla

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baktım ki iş başa düştü.Hat için kapı içinden değilde dışından geçerek sorunu çözdüm. Orjinal ayna kapaklarına Çin' den siparişle getirttiğim silikonlu led sinyal lambaları monte ettim. Nasıl olmuş? Fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son düzenleme: