Corsa c Orta ekran navi

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaptan buldum.... :D
big_266511505ua.jpg

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-corsa-1-7-dti-gsi-navi-irmscher/detay/
Buda arkadaşımızın ilanı...Ayın aracı seçilmişti saygılar sevgiler kendisine..

ilanı bir incele :
GM EKRAN ŞAPKASIYLA PIRANHA LOCATOR NAVİGASYON TR HARİTALI MP3/MP4

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şapkayı aldım burak kardeşşim sıra navi işinde bakalım aklıma yatan bir navi bulursam gerisi gelecek
ama corsa 10 numara duruyorrr

double sattım pek tat almadımm

Son düzenleme:

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar takipteyim izliyorum sizleri. bende 5 inc navi var şapkada alınır ama bu şarz kablosu olayını netleştirince harekete geçeceğim:) ve artı olarak pırhana leon un açma kapatma düğmesi üstte, şarrz yeri sağ yanda, hafıza kartı sağ yanda. tıd ekranını dert etmiyorum eğer bu yunus arkadaşımızınki gibi olursa bi teyp alır takarım. olmuşken tam olsun :)

Son düzenleme:

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece deneme amaçlı taktım ekran hala yerinde :D yani eski haline döndürdüm.
Navigasyon 270tl Vatan Computer'dan aldım. Şapkayıda yetkili servisten 40tlye aldım. Şapka 2 parça halinde.

vladimir abi 310 tl tutuyo sasirdim valla cok iyi bi rakam bilmiyorum aslinda fiyatlar ne durumda diye ama senin arabadakiler cok yakismis valla arabam olursa bende dusunucem

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nette dolaşırken bir kaç montaj resmi buldum

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ben naviyi nasıl açıp kapatacaz (düğmesi üstte) şarz kablosunu nereden geçirecez onu bulamadım. bu şapkanın içinde çok güzel duruyor dokunmatik olduğu için kullanışlı ama, yunus arkdaş nasıl yapmış onu bulamadım kablo felan yok görünürde.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ben naviyi nasıl açıp kapatacaz (düğmesi üstte) şarz kablosunu nereden geçirecez onu bulamadım. bu şapkanın içinde çok güzel duruyor dokunmatik olduğu için kullanışlı ama, yunus arkdaş nasıl yapmış onu bulamadım kablo felan yok görünürde.
tuş kısmını ortalama bir elektrikçi rahatça 2 kabloyla dışarı alabilir yani uygun gördüğünüz herhangi bir yere montajlayabilirsiniz sorun olmadan hatta teybin açma kapama düğmesine bile bağlanabilir elektriğide ordan verirsiniz yani teypten oldukça orijinal olur

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tuş kısmını ortalama bir elektrikçi rahatça 2 kabloyla dışarı alabilir yani uygun gördüğünüz herhangi bir yere montajlayabilirsiniz sorun olmadan hatta teybin açma kapama düğmesine bile bağlanabilir elektriğide ordan verirsiniz yani teypten oldukça orijinal olur

naviyi bozma riskine rağmen denemek lazım. orjinal elektrikçi de önemli. takipteyim..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hala navi alamadım forumları araştırıp sorun çıkarmıyacak navi almak istiyorum çin mallarına yanaşmayın deniliyor cengiz beyin sattığı naviyi almak istiyodum ama garanti ve güncelleme ile ilgili sıkıntı yaşarmıyım diye düşündüm sonra da naviye nasıl olsa kablo ile müdahelede bulunup garanti dışına çıkartcaz boşver diyorum al cengiz abinin makinayı düşünme diyorum bilmiyorum 2 haftadr bir karar veremedim
vendeka m500 denen bir makina buldum şimdiye kadar herhangi bir sorun yorumu okumadım kafama yattı gibi
forumlarda kapalı ortamdan navilerin çekmiyeceğini söylendi ve bende naviyi kapalı ortama koyacam ordan çekmeme sorunu olur mu????
navi ile ilgili önerilerinizi bekliyorum 5 in olacak blutut olacak transmit özelliği ve igo yazılımı olacak 200 250 tl civarı max bişey olur