Corsa-c Logo İptali

SN168-gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok saol cümlemiz kazasız belasız ..:) felan durmak nasıl oluo :p:p... hehe

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
ben bu olayı yazın yaptım ama stıker dııl bnm amblem dusmustu cıkmacıdan amblem aldım cızıklıydı sıyaha boyattım mat sıyaha öle taktım ama kullana kullana nıkelajın ustunde boya durmadı atmaya basladı suan cırkın bı goruntu war boyatıcaktm tekrardan yıne atar dıe boyatmadım bu stıker yattı kafama ama tel nası durur merak ettım önce tel yapıcam olmadı stıkera donucem :D

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu olayı yazın yaptım ama stıker dııl bnm amblem dusmustu cıkmacıdan amblem aldım cızıklıydı sıyaha boyattım mat sıyaha öle taktım ama kullana kullana nıkelajın ustunde boya durmadı atmaya basladı suan cırkın bı goruntu war boyatıcaktm tekrardan yıne atar dıe boyatmadım bu stıker yattı kafama ama tel nası durur merak ettım önce tel yapıcam olmadı stıkera donucem :D

nikelaj boya tutmaz bazı işlemlerden geçmesi gerekir
sonrada özel bi boya ile yapılır fırınlı boya gibi
tel işi güzel duruyor ama altında yine o plastik aksam kaldıgı için nasıl olur bilmem
sagolsun erman bi nikelaj lı logo verdi bi boya işine bulaşayım bakalım ne olucak

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
iki arkadasa teşekkür ederim hem ekonomık hemde guzel degısıklıkler sunmuslar bıze ...
guzel olan bı yanı begenmessen kaybedecegın en fazla 20 mılyon...

on logoyu sökerken tırnakları kırılmadan nasıl sokuluyo pekı özel bı yöntemı warmı yoksa çektın mı gelio mu :)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkatl içek gelir silikonla tutuyo zaten basit bişiy ama boya işini iyi araştır yoksa sökmeden folyo yapabilirsin

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç da beyaz, logo iptalli panjur yakışır bence .ben folyo ile nikelajı kapatıp görüntüye baktım, güzel duruyor.sende yap, çok kolay bir uygulama ve de geri dönüşü çok basit eğer beğenmessen

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Logonun ayaklarını kırmak suretiyle çıkartılıyor.Ama endişelenmeyin, silikonla yerine takılabiliyor.Çünkü ben eski logomu yerine taktım hevesimi aldıktan sonra :) Ayrıca yorumlar için teşekkür ederim.