Corsa C Kadran Led Çalışması

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın zamanda bir projem var bu kadar uğraşmanıza gerek kalmayacak ne havya lazım ne lehim :)

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğraşmak benim için daha keyifli seviyorum uğraşmayı. yoksa yapanlarla maddi olarak anlaşır yaptırırız istediğimiz gibi. tabi her yeni projeye saygılı ve açığım o ayrı yanlış anlaşılmasın.

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devir saatini bozdum demişsin bende corsa varken bende benzinde ayı şeyi yaşamıştım devir saaatinin akrasındaki beyaz plastiği çıkar içine bak sonra tekrardan güzelce yerine oturttur ne olduğunu tam hatırlamıyorum ama içindeki dişli yerinden çıkmıştı bendekinde herhalde tam hatırlamıyorum ama elinden geliyorsa yaparsın (geleceğine de eminim :) )

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın sertan hocam ancak büyük ihtimal kırdım ben onu. üzerinden şeffaf plastiğin iğnesinin geçtiği delikten saatçi tornovidayla ledi düzeltmeye çalışıyordum(niye öle bişi aptım diye sorma uykunun verdiği aptallık galiba:) ) tornavidanın kayıp iğneye dokunduğunu ve çıt diye bir ses duyduğumu hatırlıyorum sabaha karşı 5 sularında :) bunu da hayal meyal hatırlıyorum ama senin dediğini kesinlikle deneyeceğim hocam sağolasın tekrar.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ampulleri değiştirmek yerine akrilik cam boyasıyla boyasak nasıl olur. havalar ısınınca bendemi denesem. zaten kalorifer kumanda kollarının ordaki lambaların bir tanesi yanmıyor. önce onu bi yapayım:)

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plazma kadran mı yapacaksınız? hemen alırım :)))...

plazma kadran değil çünkü o da pahalı :))

uğraşmak benim için daha keyifli seviyorum uğraşmayı. yoksa yapanlarla maddi olarak anlaşır yaptırırız istediğimiz gibi. tabi her yeni projeye saygılı ve açığım o ayrı yanlış anlaşılmasın.

seni zaten taktir ettim ellerine sağlık uğraşmayı bende severim ama daha kolayı varken zoru seçmem herkes havya lehim kullanmayı bilmez ama herkesin eli tornavida tutar .proje içinde yazı bekliyorum....

Son düzenleme: