corsa c fren balatası??

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bazı sitelerde küçük ve büyük balata ayrımı gördüm..corsa c lerde fren balataları büyük boy mu küçük boy mu??? arka tarafta kampanamı balatamı??

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bazı sitelerde küçük ve büyük balata ayrımı gördüm..corsa c lerde fren balataları büyük boy mu küçük boy mu??? arka tarafta kampanamı balatamı??

Corsa C lerde (GSİ hariç) arkalar kampana önlerde küçük tip ama combo cdti larda ön ve arka disk önlerinde sistemi büyük fark bu combolardaki sistemde astra h ile aynı

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bnm anlamadıgım bılmem kac model murat 124 un frnelerının 4 ude dısk nıe corsa hala kampana yapıyor arkaları 2000 model pug da en bosu olmaıdktan snra dısk corsann gsı harıc hepsı kampana ne hıkmetse

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka fren kampana ama 100 000 km sana bir problem çıkarmaz, önler küçük boy balata

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu parçayı kendimde aynı problemi yaşadığım için getirtmiştim. Benim anahtarın açma kapatma düğmeleri tamamen delinmişti ama içindeki noktasal butonlar çalışıyordu ( ama noktasal butonlara normal şartlarda basabilme şansım yoktu). Kendi anahtarımı yeniledim. Şu an gayet güzel şekilde çalışıyor.