corsa c eps kuvvetlendirme olurmu

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eps:elektrikli servo direksiyon.arkadaşlar merhaba. bizim corsa c lerin direksiyon kullanımını kolaylaştıran elektrikli servo direksiyon motorunu dahada kuvvetlendiremezmiyiz. başka bi kuvvetli motor takarak bu olurmu. boyle bi motor bulabilirimiyiz?teşekkürler

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke corsa da eps hiç olmassa sırf eps yüzünden direksiyon kutuları hep arızalı kronik problem olarak :(

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende öle bi kronik sorun yok açıkçası belli bi seride problem var oda kullanılan malzeme yüzünden yoksa epsde bir sorun yok lütfen yalnış bilgilendirme yapmayalım
epsyi kuvvetlendirmenin mantığı nedir

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende öle bi kronik sorun yok açıkçası belli bi seride problem var oda kullanılan malzeme yüzünden yoksa epsde bir sorun yok lütfen yalnış bilgilendirme yapmayalım
epsyi kuvvetlendirmenin mantığı nedir

Yüksel'cim işte c serilrinde bu problem var yanlış bilgilendirme neresinde forumda corsa c direksiyon kutusu diye bir arama yaptırırsan ne demek istediğimi anlarsın bu arada ben 2 tane corsa aldım ve kullandım ikisinde bu problem vardı he sende bu problem yoktur o tamamen senin şansın diyeyim yoksa c serilerinde kronik bir prolem ayrıca eps gerçekten güzel bir olay ama malesef corsa c de tamamen problem

Son düzenleme:

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastikleri 195 yaptım. şimdi olduğu yerde tekerler sağa sola eskisine göre biraz daha zor dönüyor.kuvvetlendirme bu yuzden mümkünmü diye soruyorum.teşekkürler.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yüksel'cim işte c serilrinde bu problem var yanlış bilgilendirme neresinde forumda corsa c direksiyon kutusu diye bir arama yaptırırsan ne demek istediğimi anlarsın bu arada ben 2 tane corsa aldım ve kullandım ikisinde bu problem vardı he sende bu problem yoktur o tamamen senin şansın diyeyim yoksa c serilerinde kronik bir prolem ayrıca eps gerçekten güzel bir olay ama malesef corsa c de tamamen problem

bende çok duydum corsaların direksiyon kutusu sorunları

servislerede sorarsanız corsa c 1 numara bunu sölerler
2. nede ön takım diyenler var

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik Havaların Kaç?? Ben 32 Basıyorum Herzaman Gayet Hafif dönüyor Direksiyon.

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik havası 33 ama on takıma bi baktırmakta gerekebilir. bakalım dahada ağırlaşırsa gitcez bakıma.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü durumunuz nasıl