Corsa C Egzoz Ucu

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ıyıkı dıgerını almamıssın ben aracıma taktırmıstım kafa kısmı havaya baktıgından bagaj kapagı komple ıs oluyor kapkara oluyodu 1 ay sonra kaynakla altından kesıp senın aldıgın gıbı duz olana cevırttırdım.. goruntusu cok hos oluyo gule gule kullan..

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ıyıkı dıgerını almamıssın ben aracıma taktırmıstım kafa kısmı havaya baktıgından bagaj kapagı komple ıs oluyor kapkara oluyodu 1 ay sonra kaynakla altından kesıp senın aldıgın gıbı duz olana cevırttırdım.. goruntusu cok hos oluyo gule gule kullan..

Teşekkürler Yorum İçin Acaba Fotoğrafı Varmı Sizinkinin ?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onur ürünü taktırdığın zaman resmi de eklede nasıl durduğunu görelimm

bu arada hayırlı olsunn

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soldaki egsozdan gelen dumanı atar sağdaki de boşta durur ( şaseye içerden kaynattırırsın olur biter :) ) Çoğu çift egsozlu arabada teki çalışıyor...
Evet biliyorum onu ama sevmiyorum öyle çıktımı duman ikisindende çıkcak hele soğuk günlerde soldan çıkıyor sağan çıkmıyor ya tam bir rezelet :)

Bu arada aranızda eksoz gazının basıncı itme kuvetini bileniniz var mı? Arabadan arabaya farklıdır gerçi ama kendi aracımıznkini nasıl ölçebilirizki?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Yorum İçin Acaba Fotoğrafı Varmı Sizinkinin ?
usta benım o aracım pert oldu ama nıck ımden konularımı aratırsan ılk konularımdan cellad otobus soforlerınde aracın fotosu var orda egsoz ucu gorunuyor..

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta benım o aracım pert oldu ama nıck ımden konularımı aratırsan ılk konularımdan cellad otobus soforlerınde aracın fotosu var orda egsoz ucu gorunuyor..

Teşekkürler.Geçmiş Olsun Bu Arada Neyse Cana Geleceğine Mala Gelsin Üzülmeyin.Kimler Çekmiyoki Trafikten Ahhh Ahhh..