Corsa C Egzoz Ucu

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş Abi Araba Van Olduğu İçin Her Sene Muayeneye Giriyo 2 Senedir Hafif Kusurlu Geçiyo Cam Flimi Tanıdık Var Ondan Geçiriyoruz :D Ayrıca 2.Sini Sipariş Verdim Yarın Veya C.Tesi Elimde Olur İnş.

Şu van olayına çok kızıyorum. Benim 50 senelik 4 kapılı aracımın ruhsatına 17 M yazılacağına van yazmışlar. Sanki 50 sene evvel van vardı, üstelik araç da 4 kapılı :kop:.

Benim hafif özürlü B kasanınki bundan :).

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uçla uğraşma bence para biriktir Onur en babasından çift çıkış bir sistem al :) Ah ah ben komple eksoz almasaydım yaptıracaktım İstanbulda Denizlide düzgün yapan yok böyle işleri..

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çift çıkış var Tüv de hafif kusur yazmadılar. Ayrıca bunların krom olmasına dikkat et 1 ay sonra paslanırsa şaşırma. Çünkü paslanmayan kromlar biraz daha pahalı..

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uçla uğraşma bence para biriktir Onur en babasından çift çıkış bir sistem al :) Ah ah ben komple eksoz almasaydım yaptıracaktım İstanbulda Denizlide düzgün yapan yok böyle işleri..

Abi Dizelden Ses Gelmezki Zaten Ses Gelsin İstemiyorum Kafa Şişirmesin Sadece Görüntü ;)

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çift çıkış var Tüv de hafif kusur yazmadılar. Ayrıca bunların krom olmasına dikkat et 1 ay sonra paslanırsa şaşırma. Çünkü paslanmayan kromlar biraz daha pahalı..

Abi Paslanmaması İçin Yıkadıktan Sonra Orayı İyice Kurulamak Lazım Su Kalırsa Daha Çabuk Paslanıyo

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi Dizelden Ses Gelmezki Zaten Ses Gelsin İstemiyorum Kafa Şişirmesin Sadece Görüntü ;)
Ses gelmiyor zaten dizellerde o kadar görüntüde iyi oluyor.Bende katı iptal ederken yaptıracam :)

Selçuk abi nasıl bir dublex istem yaptırdın foto filan var mı lttan yada takılırken ki resimleri filan çünkü benim bildiğim sağ tarafta çok boşuk yok eksoz girecek ??..

Abi Paslanmaması İçin Yıkadıktan Sonra Orayı İyice Kurulamak Lazım Su Kalırsa Daha Çabuk Paslanıyo

Onur illa uç alacaksan kaynak yaptırdıktan sonra kaynağı üzerini boyattır yoksa oralarda çok çabuk korozyona uğruyor...

Son düzenleme:

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses gelmiyor zaten dizellerde o kadar görüntüde iyi oluyor.Bende katı iptal ederken yaptıracam :)

Selçuk abi nasıl bir dublex istem yaptırdın foto filan var mı lttan yada takılırken ki resimleri filan çünkü benim bildiğim sağ tarafta çok boşuk yok eksoz girecek ??..

Onur illa uç alacaksan kaynak yaptırdıktan sonra kaynağı üzerini boyattır yoksa oralarda çok çabuk korozyona uğruyor...

Sağ sol olarak 2 adet değil tek ama çift çıkışlı. ilan linkimde resim var buyur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...oof-lu-muayer-simsek-gri-corsa-40865416/detay

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağ sol olarak 2 adet değil tek ama çift çıkışlı. ilan linkimde resim var buyur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...oof-lu-muayer-simsek-gri-corsa-40865416/detay

Selçuk abi bende sağ sol olarak zannetmiştim pardon fotolara bir daha baktım ozaman dank etti.. :)

Benim istediğim sag sol tekli çıkış onu nasıl yapabiliriz acaba?

Son düzenleme:

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selçuk abi bende sağ sol olarak zannetmiştim pardon fotolara bir daha baktım ozaman dank etti.. :)

Benim istediğim sag sol tekli çıkış onu nasıl yapabiliriz acaba?

Soldaki egsozdan gelen dumanı atar sağdaki de boşta durur ( şaseye içerden kaynattırırsın olur biter :) ) Çoğu çift egsozlu arabada teki çalışıyor...