Corsa C cd çalar, yardım ederseniz sevinirim

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım 2002 corsa comfort.. uzun zamandır araştırıyorum ama sağlıklı bir bilgi malesef bulamadım :s İllaki buralarda da yazılmış çizilmiştir zamanında, eğer öyleyse kusuruma bakmayın..

cd çalar araştırıyorum, teyp yuvasıyla birlikte.. pioneerlerde modelinin sonu "00" ile bitenlerin orijinal teyp olduğunu duydum ve yalnızca bunlar direksiyondan kumandaya uyumlu oluyormuş diye okumuştum.. doğru mudur ve doğru ise ne gibi bir işlem yapmak gerekiyor direksiyondan kumanda ile kullanabilmek için?

ankarada önerebileceğiniz neresi var bu işlem için (direksiyon kumandasına uyumlu hale getirebilmek için)

izine ayrılacağım için acele ediyorum boştayken uğraşırım diye düşündüm, çok teşekkür ederim şimdiden..

ha bir de, corsa c ye uygun orta yollu bi set ve pioneer cd çalar önerebilir misiniz tatlı ve doyurucu bass olacak şekilde ucuz yollu ama kaliteli olacak :) (çok şey istiyorum biliyorum :) ) abartısında gözüm yok..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=33180

seri nosu 00 ile biten bir pioneer alıp yukarıdaki linkteki aparatı da alarak kumandaların çalışacak şekilde kullanabilirsin.
bütçe belirtmediğin için model seçimi sana kalmış.
ayrıca montaj için corsa c ye uygun teyp çerçevesi de almalısın.

diğer konuyla ilgili forumda gerçekten çok fazla öneri ve bilgi var.konu içeriklerine bakarak yine bütçeye göre karar verebilirsin.

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=33180

seri nosu 00 ile biten bir pioneer alıp yukarıdaki linkteki aparatı da alarak kumandaların çalışacak şekilde kullanabilirsin.
bütçe belirtmediğin için model seçimi sana kalmış.
ayrıca montaj için corsa c ye uygun teyp çerçevesi de almalısın.

diğer konuyla ilgili forumda gerçekten çok fazla öneri ve bilgi var.konu içeriklerine bakarak yine bütçeye göre karar verebilirsin.

çok teşekkür ederim oktay abi, kafamda bir şeyler şekillenmeye başladı çok sağol..
teyp için 250-300 civarı seti için ise 500 civarı bir bütçe ayırırım diye düşünüyorum, tabi aklımdaki şey için yeterli olur mu onu da bilmiyorum bakıcaz artık..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
rica ederim.
250-300 tl ye pioneerin bir çok alternatif modelini alabilirsin.yeterli bir bütçe olur.
onun dışında 4 kanal amfi önlere component ve 30 cm sub için de 500 tl yeter.

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm.. peki sub 1000 watt doyurucu olur dimi?
sub jbl mi pioneer mi?
bir de anfi ne marka alayım?
çok oldum biliyorum ama kusura bakma oktay abim..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1000 watt peak değerli bir sub işini görür.
genelde kullanılan jbl veya pionner işini görür.seçim sana kalsın:) bütçene göre giriş seviyesi ürünler olacak ama senin işini yeterli seviyede görür.
200-250 tl civarı fiyata yine 4 kanal bir jbl alabilirsin.bütün parçaları jbl alman mümkün.