Corsa c bi-xenon

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız bu olay güzelde, eğer mercedeslerdeki bixenon uzun farlar gibi ışık veriyosa karşıdakilerin vay haline..kör ediyor resmen
mercek kısmı mercedes neyse odur...yanı uzunlar aynı ölçüde...şöle bi durum var mercekler uzun kısa ve onun haricinde mercedesde de bizim araclarda da uzun için ayrı bi ampulumuz var...fark varsa ise sadece bu uzun kısımlarımızdan kaynaklanır...ama uzunları açınca baya etkılı ..çakıyor tabiri bunun için yerınde olur bence...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmo fardan sonra gözün açılmıştır cosmoları meceklerin geröekten çok kötüü

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmo fardan sonra gözün açılmıştır cosmoları meceklerin geröekten çok kötüü
aynen öle...cosmo farı goruntu olarak çok sevıyordum o yuzden almıstım...resmen körlük baska bişey değil...aydınlıga çıktım şimdi...bunu sölerken abarttıgımı sanmayın arkadaslar inanın buna

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercek kısmı mercedes neyse odur...yanı uzunlar aynı ölçüde...şöle bi durum var mercekler uzun kısa ve onun haricinde mercedesde de bizim araclarda da uzun için ayrı bi ampulumuz var...fark varsa ise sadece bu uzun kısımlarımızdan kaynaklanır...ama uzunları açınca baya etkılı ..çakıyor tabiri bunun için yerınde olur bence...

ozaman anladığım kadarıyla bu mercek farın içinde iki ayrı düzenekmi var yani normal far + uzunmu yanıyor bu merceğin içinde??

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet uzun kısa tek bir mercekle yapılıyor