corsa c 3k yalıtım

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kapı içlerini trimleri kapladım en çok ses alan yerler daha belirgin ortaya çıktı arkadaşlar altan nispeten az geliyor ama lastik yuvaları ve ön konsol altı feci diyebilirim bunun için pütür öneriliyor fakat ne kadar keser bilmiyorum iç kısımada yapmak lazım sanırım daha etkili olabilmesi için. Daha uğraşmadım ama yazın komple iç mekanı sökeceğim o zaman göreceğim nasıl bir etki olduğunu :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
pütürü kesinlikle tavsiye ederim .sprey boya gibi 1 kg lık kutuda olanı var.hızlı kuruyor önemlisi damlama yapmıyor.kutusu 25 lira.ben arka çamurluk içlerine uygulattım.sırada kaput içi ve tabanın iç dış yapma projem var.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ısı konusunda bişey diyemem ama ses yalıtımı olarak baya etkili olur

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pütür içerden yapmak pek sağlıklı değilmiş sanırım. aşırı ısınmalarda koku yapıyormuş diye duydum iç mekanda.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pütür dışa uygulanıyor içeriye bitüself ve nfaf uygulanır sanırım bu kombinasyonla epey kesilir gibime geliyor ses ama baya bir ağırık yapacak araca orası kesin :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
pütür içerden yapmak pek sağlıklı değilmiş sanırım. aşırı ısınmalarda koku yapıyormuş diye duydum iç mekanda.

uyguladığın malzemeye bağlı bu ziftli kağıt koyarsın aracın içi leş gibi kokar yazın ama süngerin bir koku yapacağını sanmam belki ileride toz barındırdığından toz kokusu yapabilir

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pütür dışa uygulanıyor içeriye bitüself ve nfaf uygulanır sanırım bu kombinasyonla epey kesilir gibime geliyor ses ama baya bir ağırık yapacak araca orası kesin :)

bende bu nfaf dediğiniz malzemenin düz levha şeklinde olanını alıyorum bauhaus dan. akustik levha adıyla satılıyor. malzeme çokta guzel ve tok bır malzeme. nfaf gıbı sungerımsı değil. sankı zıftlı sunger gıbı esneklıgı var toklugu var. cok ıyı bı malzeme. bıtuself de bulsam baya faydalı olacak ama bulamıyorum..

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu nfaf dediğiniz malzemenin düz levha şeklinde olanını alıyorum bauhaus dan. akustik levha adıyla satılıyor. malzeme çokta guzel ve tok bır malzeme. nfaf gıbı sungerımsı değil. sankı zıftlı sunger gıbı esneklıgı var toklugu var. cok ıyı bı malzeme. bıtuself de bulsam baya faydalı olacak ama bulamıyorum..

Melihcim En Kolay Çözümü Şu Arabayı Satıyosun Hondayla Devam Ediyosun :)))