Corsa C 2001 model (gösterge sorunu)

rosanigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar

2001 model lpg li corsa C arabam var.Benim sorunum Sabahları özellikle bu soğuk aylar başladığında ilk çalıştırmada motor ısınıp kendine gelene kadar göstergeler sanki şase yapıyomus gibi git gel yapıyor.(Göstergelerdeki hız devir benzin hararet ve ışıklı semboller dahil hepsi aynı anda gidiyor.).Bazen göstergeler 10 km yol yapmama rağmen anca geri geliyor. Ama bunu her sabah tekrarlamıyor. Daha önce arabamda gaz sensörü hatası vardı beyni tamir ettirmiştim. Acaba bununla ilgisi olabilirmi.Yani demek istediğim beyinden kaynaklı olabilirmi bu sorun?

Son düzenleme:

Cck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar

2001 model lpg li corsa C arabam var.Benim sorunum Sabahları özellikle bu soğuk aylar başladığında ilk çalıştırmada motor ısınıp kendine gelene kadar göstergeler sanki şase yapıyomus gibi git gel yapıyor.(Göstergelerdeki hız devir benzin hararet ve ışıklı semboller dahil hepsi aynı anda gidiyor.).Bazen göstergeler 10 km yol yapmama rağmen anca geri geliyor. Ama bunu her sabah tekrarlamıyor. Daha önce arabamda gaz sensörü hatası vardı beyni tamir ettirmiştim. Acaba bununla ilgisi olabilirmi.Yani demek istediğim beyinden kaynaklı olabilirmi bu sorun?

Bu tarz sorunları ıyı bır ustaya gostermenızı tavsıye ederım gösterge panelı her ustaya emanet edılmıyor maf edıyorlar

blackhawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sessss

2004 model corsamın ses sorununu halledemedim rotları,z rotlarını, değiştirdim gene olmadı.

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde aynı sorun 2001 corca c de benzin göstergesi için geçerli çalışıtrdıktan belirli bir süre sonra gelebiliyor ancak :D

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarif edilen gösterge sorunu ile alakalı daha önceden foruma konu açan olmuştu, kronik bir problem sanırım, forumda arama yapın, konuyla alakalı bir sonuç bulabilirsiniz belki.