corsa c 17" jant 30mm yay

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 15-16 göze hoş gelen birşey bulduğumda alacağım cok acelem yok önce yayları takayım eibach prokit 3cm leri ön arka amortisörleri ön takımdaki bozuk parçalar değiştireceğim

sağ sol rot kolu
sağ sol z rot
sağ salıncak
sağ sol ön arka amortisör lazım

:)

aynı parçaları bende özel serviste değişmiştim.bunlara ek olarak birde direksiyon kutusu tamiride vardı işcilik dahil 500 ödedim.bence yay yerine coil düşünmeniz çok daha mantıklı olur her açıdan.jant konusuna gelincede ben çok araştırma yaptım corsa c için 15 ideal ebat 16da takılabilecek üst sınırdır. zaten araç ufak ebatta, 16 janttan dan fazlasıda sırıtır. gözede hoş görünmez.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
aynı parçaları bende özel serviste değişmiştim.bunlara ek olarak birde direksiyon kutusu tamiride vardı işcilik dahil 500 ödedim.bence yay yerine coil düşünmeniz çok daha mantıklı olur her açıdan.jant konusuna gelincede ben çok araştırma yaptım corsa c için 15 ideal ebat 16da takılabilecek üst sınırdır. zaten araç ufak ebatta, 16 janttan dan fazlasıda sırıtır. gözede hoş görünmez.

Coile giremem o kadar çok fazla bütçe düşünmüyorum araç için
Parça konusunda temin edebileceğim fiyat alacağım yer söylerseniz veya yazdığım parçalar için fiyat alıp verebilirseniz sevnîrim

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Coile giremem o kadar çok fazla bütçe düşünmüyorum araç için
Parça konusunda temin edebileceğim fiyat alacağım yer söylerseniz veya yazdığım parçalar için fiyat alıp verebilirseniz sevnîrim

190-200 euro civarı coiller var.çok uygun fiyatlı, yurt dışı getirtebilirsiniz.biz açıkcası bi kaç arkadaş düşünüyoruz.

djgoldıe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal yay 15 jant buda benimki resimdekinden daha iyi bir görüntüye sahip aslında dıştan baktığınızda 195*50*15 kullanıyorum 15 jant 16 olsa daha iyi olurdu tabiki ancak 17 aracı çok yorar ve yaktırır kanaatindeyim

Ekli dosyalar

• IMG_2781.jpg
    IMG_2781.jpg
    94.8 KB · Görüntüleme: 21

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
190-200 euro civarı coiller var.çok uygun fiyatlı, yurt dışı getirtebilirsiniz.biz açıkcası bi kaç arkadaş düşünüyoruz.

bana yay yeter şimdilik düşüncesindeyim

Orijinal yay 15 jant buda benimki resimdekinden daha iyi bir görüntüye sahip aslında dıştan baktığınızda 195*50*15 kullanıyorum 15 jant 16 olsa daha iyi olurdu tabiki ancak 17 aracı çok yorar ve yaktırır kanaatindeyim

17 fikrinden vazgeçtim ama 15 te gözüme az geliyor 16 kafamda ok.

malesef ET değeri tutmazsa ne kamber ne kasner nede çamırluk şişirme işe yaramıyor. biz 15'' de bile çok büyük sorunlar yaşadık.

doğrudur kamberi espri olsun diye dedim uğraşmam o kadar..

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
astra h 16"

ENKEI RPF1 olabilir

tavsiye edeceğiniz bir model varmı?

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
olmaz öyle bea 16 bi jant :Q