Corsa C 1.2 Benzinlimi & Corsa 1.3 CDTI ?

Hangisi

• 1.2 Corsa Benzinli.

Oy: 67 35.3%
  • 1.3 Corsa CDTI

Oy: 123 64.7%

• Kullanılan toplam oy
    190

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
Abi güzel demişsinde ikinci el bir araç satarken benzinli ile dizel arasındaki farkıda unutuyorusun. hiç bir dizel benzinli ile aynı fiyatta satılmıyor ;)
sifirda corsa icin 3 -4 bin ikinci elde 1-2 bin fark eder.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxwell' Alıntı:
sifirda corsa icin 3 -4 bin ikinci elde 1-2 bin fark eder.

1-2 bin? ikinci elde benzinlinin en düşük km si ile düzelin en yüksek km li olanını karşılaştırırsan öle olur ama aynı km deki fiyat farkını 1-2 milyar olacağını hiç zannetmiyorum. 1-2 milyar fark koyup satılan arabada ya bişi wardır yada adam piyasayı bilmiyordur.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde şu açıdan bakın arkadaşlar, benzinli araçlar benzin fiyatından dolayı az kullanılmış az üzülmüş oluyor ama ben bugüne kadar az km yapmış bir dizel hiç görmedim?? herkes ikinci elde az km yapmış dizel alıcaksın diyor? nerede bu az km yapmış dizeller

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
1-2 bin? ikinci elde benzinlinin en düşük km si ile düzelin en yüksek km li olanını karşılaştırırsan öle olur ama aynı km deki fiyat farkını 1-2 milyar olacağını hiç zannetmiyorum. 1-2 milyar fark koyup satılan arabada ya bişi wardır yada adam piyasayı bilmiyordur.

Hee bi de,az km de dizel bulma sansi az ikinci el alacaksan,satarken de buyuk bir ihtimalle yuksek km yapacaksin 70 -80 bin gibi.Yuksek km yaptigindan satisi zorlasabilir....

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Birde şu açıdan bakın arkadaşlar, benzinli araçlar benzin fiyatından dolayı az kullanılmış az üzülmüş oluyor ama ben bugüne kadar az km yapmış bir dizel hiç görmedim?? herkes ikinci elde az km yapmış dizel alıcaksın diyor? nerede bu az km yapmış dizeller

Katiliyorum.Az km dizel bulmak zor.Ben sahsen 50000 km ustu dizel almam bile.Insan alirken dusunuyor km yi.Ben cok dusunmustum,cevremdekiler de ayni.

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AYBİL' Alıntı:
Arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum
heppinize merhaba
opel corsa 1.2 aracımı yılbaşında aldım ama araç full depo ile 450 km yol yabiliyor aracım easytronıc njoy 2004 model servis ile görüştüğümde 550 km yol gider dediler ama bir türlü 550 km yapamadım

130 tl ile 800 km yapti arkadasim 1.2 easy corsa c.Benzin 2.7 tl den hesaplayabilirsin...

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AYBİL' Alıntı:
Corsa Easytronic Farki Olabİlİrmİ Acaba Maksİmum 450 Km Yol Gİttİ Şehİr İÇersİnde
easy 1lt daha az yakar fabrika verilerine gore...

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar soru geçen sene eylül ayında sorulmuş. O zamandan bu yana herhalde bir araba almışlardır.
Tarihlere biraz Dikkat etsek de bu tip konular uzayip gitmese. Almak istenilen araçlarin modelleri bile değişti artık. HAKSIZ MIYIM?