corsa 1.7dti hakkında.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar geçen ay düğünümü yaptım 2. araç sıkıntımız başladı 13 yıldır bindiğim vectram yine bizde kalıcak şekilde hanıma günlük 50-70 km arası yol yapıcak bi araç ihtiyacımız oldu derken hem kasasının gözüme hoş gelmesi hemde soft bi yazılımla verimli bir motor olduğunu duymamla 1.7 dti lar dikkatimi çekmeye başladı ancak motor aracın motoru dışında çok fazla bilgim yok çok fazla yol ve motor sesi alır mı uzun yol konforu nasıl olur bi yay bi jantla rahatsız eder mi vs. kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim Corsa 1.7' ler genelde van kasadan çevirme ve 1.7 ısuzu motoru var. Sanırım 2008' e kadar vanlara cam, koltuk atılarak ruhsata işletiliyor ve GT gibi yapılıyordu. Ses, yol tutuş, konfor olarak C kasa ile aynıdır ama 1.7 motorun bakımı, ustası, parçası nedir nasıldır bilemiyorum.

İlla kullanan kullanmış olan arkadaşlar vardır. Bakalım onlar ne diyecek?

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomobil ruhsatlı 2 yılda 1 muayeneye girenleri var sanırım şöyle diyorum içine bi güzel yalıtım yapıp bide soft bi yazılımla binek corsalardan çok farkı olur mu acaba? yok mudur bilgisi olan?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
görücü usulü evlendin sanırım .1.7 motor ani hızlanır zaptetmesi zor bir araç 1.2 veya 1.4 otomatik düşünebilirsin