Corsa 1.3 Cdti Chip

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun!chipinle aramıza hoşgeldin!mehmet abii yine döktürüyosun yaa!görüşemiyoruzda:( bende konyadaydımm yeni geldimm!gerrçii yolllarda seni baya bii andım!(otobanda,solllamalarda,rampalarda:))iikii varsınn abii!az önce amcaoğlunun fiesta 1.4tdci ile kalktımm bende 16 jant onda 14 olmasına rağmen boyyy boyyy fark attım!peugeot 206 1.4 hdi ve 1.4 benzinliyede boy boyy fark atıyorum abii!hemde oo koca jantlarla!geçen arkadaşımın megane 1.5 dci 80 hp ile kalktım onada boyy boyy!megane ile rollingde yaptıkk!170 km/h da kestikk 2 boy önde yürüdüm!hepsiyşe yarışıtıktan sonra hep senii anıyorum abii iiikii varsınn!;)kib görüşmek üzere!

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet bey o box dediğiniz 2006 corsa 1.2 ye taksam faydasını görürmüyüm, yoksa sadece dizel araçlar içinmi?

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Box dediğin piyada satılan moduller var powersystemin ki gibi bir sey mi?
Boxın chip uygulmasından farkı ne? Ayrıca performans farklılıkları varmı?.
2 si birden uygulanabilir mi?

Evet o tarz bir parça..

Box sadece yakıt basıncını arttırarak güç arttırımı sağlar, chip bi çok parametreyi bir arada iyileştirir..Tabiki chip çok daha iyi..İkisi birden uygulanabilir ve uygulandığında gerçekten ürkütücü sonuçlar alınır..

onurbu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur Ederim Hasan Valla Acikcasi Bende Bu Hafta Yada Obur Hafta Benim Aracinda Chip Islemini Mehmet Ustada Yaptiricam Deli Oldum Arkadas Mehmet Ustanin Chip Uyguladigi 1.3 Cdti La Gectİ :) Nese 1.7 Nin Farkini Gostericez Artik :):):)

timuti79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Şu chip mi powerbox mı işi beni üye olduğumdan beri yiyip bitiriyor hatta sırf bu yüzden bilgi bulabilmek amacıyla ilk etapta üye oldum (bu forumun bu kadar kaliteli olduğunu daha önceden nereden bilebilirdim ki??) bu kadar açıklamaya rağmen hala çok kararsızım, şimdi bir de servis yazılım atarsa chip puf oluyor diyorsun Mehmet Bey, aklım iyice karıştı. Bir de superchips diye bi başka atraksiyon var, çok kapışkan bir adam değilim ama 3'te yapıştırınca da 2 deki gibi istekli olsun istiyorum alet, bu 3 uygulamayı HP tork fiyat ve avantaj & dezavantaj açısından altalta yazıp korsan belki daha kolay karar vereceğim. Ayrıca bunların hepsi için sana gelebilir miyiz? Ödemede visa v.s kolaylık var mı?
Bir de KN yeni bir kit açık hava filtresi çıkarmış, 150 USD fiyat aldım; kutuyu çıkarıp açık filtreyi boşluğuna yerleştiriyor, alt ızgaradan hortum çekiyor ağzını filtreye yönlendiriyor (arada 10-15 cm boşluk var), sence toz su v.s açısından tehlike yaratır mı?

Şimdiden çok teşekkürler!!

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa 1.3 75 likleri bilmem ama astra 1.3 90 lılara kesinlikle gerekli bir uygulamadır box uygulaması ben onu bilir bunu söylerim ;gerci yeni corsalarda pek oyle ufak tefek degiller... 90 lıklar la 75 likler arası fiyat farkı ne kadardır bilmiyorum buna deger mi onu siz dusunun ama 90 lık corsa alıp da bi de box taktırdın mı degmeyin surus keyfine derim ben, taktırın taktırın havadan 600 gaymeniz var da bunu nereye harcasam diye kara kara dusunuyosanız hiç vakit kaybetmeyin hele hele mehmetcigim den aldınız mı yanında bir cuval dolusu dostluk ve de guven de hediye ediyor haberiniz ola...

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet abi anlaşılan bu konuyla ilgilenen baya insan var :D bende çok istiyorum ama malum ögrenciyiz işte parayı biriktirince yanına gelcem inşaallah. bizim astra 1.3 90 hp var. kimi box demiş kimi chip bu olaya burda her yönden (avantaj, dezavantaj, fiyat vs) bilgilendirirsen çok seviniriz. bu arada emeğinize sağlık bizi aydınlatıyosunuz