corsa 1.3 90 mı yoksa yaris 1.4 90 mı...

balkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlar..hafta sonu yaris ile bursa çevre yolunda gürsuya giderken beraber gittik..performansda kalkışta corsayı yiyor açıkça..ama 50 60 km hıza kadar..sonra işlem tamam..veeee corsa ve 6 vitesli şanzımanıyla 200 nm tork...yaris geride...yakıtta yüksek hızda kullanımda yaristen çok çok az yakıyor..artık corsaya laf yok....

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarisin ön konsolu berbat o yüzden corsa

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yarisi deneme imkanım olmadı ancak toyota kalitesini biliyorum. O nedenle Yaris diyorum. Motoru bilmem ama Yarisin duruşu bana daha güzel gibi geliyor. Göğüs de son derece güzel bence. Primeralara benziyor o konuda...

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu karşılaştırmayı burda forumda yapmak pek tarafsız sayılmaz bence,zevke göre değişir ben ufak ve seri araba severim,şimdiki arabamı alırkende araştırmıştım,açık konuşmak gerekirse karşıma pek yaris çıkmadı,opel daha mantıklı geldi. ama küçük araba performansına hastayım şehir içinde tırmalasında:) yüksek hızlara çıkmasına gerek yok bence bi arabanın.
,karşılaştırma yapılacak araçların biraz daha özelliği yazılsaydı daha rahat yorum yapılabilirdi sanıyorum,mesela bende corsa c var 1.4(1.350) 950 kg 90 beygir yarisin oranları nedir?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki Corsa yaa en azından kalıbı gösterişi var Yaris ne öle çekip bırakılan arabalar gibi

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarisin tipi felan hoş bi araba.içi güzel değil fakat dış dizaynı bii hayli güzel.motor performansıda bence corsadan çok çok iidir.yarise binmedim ama corolla d4d ye bindim bi hayli sessiz ve güzel gidiyorr.corolla öyle gidiyorsa yaris nasıl gidiyordur kim bilir...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi corsanın dizaynı başka hangi arabada var çok güzel bir araba corsa iç mekanda öyle, ayrıca toyota forumlarını araştırırsanız toyota sahipleri kalitesiz plastikten sıkça şikayet ederler....

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikiside güzel araba. birkaç kalemi karşılaştırıp şu daha iyi denebileceğini düşünmüyorum. baştan aşağı verilerle karşılaştırmak lazım.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
yarisi arkdaşın gitsin bence nissan mikra gibi tipsiz arabalarla karşılaştırsın corsa yerine...