Corda D

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Corsa D de orijinal sistemi çok değiştirmeden en iyi sesi nasıl alabilirim. Özellikle Teybi değiştirmek ve dışarıdan belli olacak bir şeyler istemiyorum.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp çıkışına dönüştürücü takılarak bagaja bir kabin atılabilir kabinin yanında 2 yada 4 tane hopörlörde atılabilir bunun dışında başka yapılacak pek bişey yok orjinal sistemi bozmadan en verimli şekilde çalışmak üzere ayarlanmış zaten bunun dışında kapılardaki hopörlörler daha yüksek watt lı hopörlörlerle değiştirebilir

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
teyp çıkışına dönüştürücü takılarak bagaja bir kabin atılabilir kabinin yanında 2 yada 4 tane hopörlörde atılabilir bunun dışında başka yapılacak pek bişey yok orjinal sistemi bozmadan en verimli şekilde çalışmak üzere ayarlanmış zaten bunun dışında kapılardaki hopörlörler daha yüksek watt lı hopörlörlerle değiştirebilir
Sadece anfi baglamak ve kolonlari Degistirmek ise yarar mi ?

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özeliklle 30cmlik iyi bi basslla ve onunla birlikde güzel bi anfiyle iyi bas alırsın artı kapılara kaliteli bi mid tiz takımı bağlayabilirsin şahsen ben corsama öle yapıcam:Dbide kapasitör bağlayabilirsin

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinali fena değil zaten :) her ne yaparsan yap (düşük bütçeyle) diğer büyük sistemleri gördükçe için gidecek bence

Maddog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben benzerini corsa c ye yaptım arkadaşlar bana görede gayet kaliteli ses alıyorum 6 tane olan orjinal kabinlerini ellemedim. bagaja 1 adet tüpbas 1 adet amfi arkadaki orjinal kabinlerin üstüne 2 adet twiter taktım amfiye sadece tüpbas ve twiterları bağladım diğer orjinaller teybe bağlı birde teybin arkasındaki boşluğa kapasitör bağladım dediğim gibi bana göre kaliteli ses çıkıyor belki 2 tanede öne twiter lazım ama şimdilik gerek yok diyorum bu arada teypde orjinal.

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
orjinali fena değil zaten :) her ne yaparsan yap (düşük bütçeyle) diğer büyük sistemleri gördükçe için gidecek bence

Amacim Dusuk butceyle birseyler yapmak degil..Sadece Moskova da yasadigim icin hirsizlar yuzunden teybi degistirmek istemiyorum..
Park ettigim zaman disaridan belli olmayacak bir seyler istiyorum.

grkmC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel diyeyim..

corsa d mize başka bir araçtan söktüğümüz çok temiz çalan sistemimizi aktardık. Ancak ses kalitesi çok düştü. Teyp çkışından kaynaklandığıını tahmin ediyorum. Bende orj. teybi çıkarmadan max. sesi nasıl yakalarım bu konuda bi fikri olan varmı ?