çooook çoook aciiilllll yardimmmm lütttfeeennn !!!!!

abay_vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km yi düşürenin yetkili servis olduğunu nereden biliyorsunuz ki? araç en son 180k da orada servise girmiştir, düşürüldükten sonrada başka yerde veya aynı serviste başka kayıtla bakım yaptırılmıştır.. km düşürme olayı çok yaygın olduğu için artık yetkili servislerde pek ses çıkarmıyorlar başlarına iş almamak için.. yeni bir kayıt açıp aracı tekrar almışlardır bakıma....

Nerden mi öğrendim? :) bir emniyet müdürü aracımı almak için aradı,ona plakayı verdim o da servisi aramış,servisten de pişkin pişkin emnıyet mudurune kendılerının km yıı gerı aldıklarını bir de utanmadan tarih ve saat vererek söylemişler.Nasıl bir iştir bu ya ? Emnıyet murduru de dedi kı böyle bılgılerı telden kımseye vermezler seervıste bız emnıyet mensubu oldumuz için böyle öğrenebılıyoruz dediler.Alın bir de burdan yakın,gülermısınız ağlarmısınız.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizin yerinizde olsam baya bi uğraştırırdım o servisi.. sikayetvar.com a yazarak başlardım mesela..

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
millet iki kuruş kazanacağım diye haysiyetini satıyor resmen :(
ağırmı oldu? bence az bile oldu. . .

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km. düşürmek nitelikli dolandırıcılıktır. geçende bir araba forumunda okudum vatandaşın birisi mahkemeye vermiş ve kazanarak tazminat almış
ancak sizin km. yi servisin düşürdüğünü ispat etme gibi bir zorunluluğunuz var.
ya da aldığınız kişiyi mahkemeye verirsiniz olayı savcılık araştırır çözer.
her halukarda seni sıkın tılı bir süreç bekliyor.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yazıkkı ülkemizde yapılmayan denenmeyen sahtekarlık ve hile kalmamıştır sanırım insanlarımız neden böyle anlamak güç 20 e satacağına km si orjinal olsun 18 e sat 2-3 mılyar sana ne kazandıracak.

abay_vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla arkadaşlar çok doğru diyorsunuz da bugün bütün satilik araba sitelerini dolaştim özellikle 180000 km ve üzeri opel araba sorgulattim,allah aşkina bir tane mi olmaz ?,!!!!! Diyeceğim o ki km si geri alinmiş piyasada mantar gibi araba kayniyor.yani mayin tarlasi gibi.bakalim ben yarin servise gideceğim bana bakin diyeceğim böyle bir halt yemişsiniz,arabanin kmsini düşürmüşsünüz,şimdi ben bu arabayi satacağim bakitmaya getirecekler ne olacak,biz bu arabanin kmsini düşürdük mü diyeceksiniz,yada düşürülmüş mü diyeceksiniz diyeceğim ve zararimi kim karşilayacak diyeceğim.sonrasi olay mahkemelik olacak ve u ğraşan ben olacağim.başka bir fikri olan varsa söylesin lütfen yada benzer bir olayla karşilaşan varsa yardimci olun.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
2007 ve üzeri olmaması normaldir de 98 den sonrasına bende ihtimal vermiyorum pek.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
bencede gerçek kilometresini söyle, aynı şeyin senin başına geldiğinde ne kadar kızdığını üzüldüğünü düşün. için rahat olur, aldığın parada helal olur.

abay_vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede gerçek kilometresini söyle, aynı şeyin senin başına geldiğinde ne kadar kızdığını üzüldüğünü düşün. için rahat olur, aldığın parada helal olur.

arkadaşım onu söyleyeceğim saten orada bir sıkıntı yok ama hukuki yollardan hakkımı arayacağım,bu konuda yardım istiyorum

DJnonstop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş benım şahsi düşüncem satarkende gerçekleri söyle dönüp dolaşıp seni bulmasın sonra kardeş etme bulma dünyası..