Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

Ac1DBuRn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen... ilk secenek benimde aklimda. Panaromik cam cok hosuma gidior. Ayni araci alirsak sasirmam. Hele corsa d angellar muthissss

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesut Senin Cant Kapaklari Da Baya Iyimis.

Yedek Lazimsa Bende Var 4 Tanesi 35 Ytl.

PIYANIST16 BEN KOL DAYAMA APARATI TAKTIRDIM.

ARAC DOSEME MALZEMESI SATAN BIR YERDEN KOLÇAK DIYE BIR MALZEME ALDIM
DOSEMECIYE DE KAPLAMA YAPTIRIP KOLTUGA KAYNAK YAPTIRIYORSUN.
TOPLAM 50 YTL

hımm koltuğa nasıl kaynak payıpolar...bildiğim kadarıyla zaten mevcur kolluk takma yeri mevcut bu yere direk takılmıyormu vidayla...kaynak yapmak için komple koltuk döşemesini mi söküyolar...

fiyat çok uygunmuş ama montaj konusunda tereddütlüyüm...geçenlerde orjinalini sormuş arkadaş 200ytl civarı bişi söylemeişti tam hatırlamıyorum...

bende bi araştırayım bakalım tanıdık döşemeci var kaça nasıl yapacak bi öyreneim...

teşekkürler...

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyanist ben seni ne zamandır bekliyorum ne zaman gelicek garaja diye kısmet bugüneymiş bursadada görüşmek dileğiyle....

teşekkürler...kısmetse görüşürüz...yaz geldi akiviteler olur yakında görüşürüz kısmetse elbet...toplu aktiviteler olmasada sanırım yakın oturuyoruz belki yollarda karşılaşır tanışırız...ben yeşilyayladayım...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 Sorum olacak sizlere:

1 - Dün akşamki maç sonrası benim çocuklar sevinç heyecanıyla sağ camın otomatik ayarını bozmuşlar. Hani biraz basınca kendiliğinden kapanan özelliği artık kapanmıyor, Tam kapanınca tekrar ortalarda bir yerde duruyor, manuel olarak tam üst noktalara yaklaşıncaya kadar bas - bırak şeklinde kapatıyorum. Proğramlanabilir bir özellik olmalı.

2 - Aşağıdai özellikleri bir başlıktan buldum, bizim COMBOlarda da bu tür özellikler var mı acaba ?

lastscanrw4.jpg

SEzai abi geçmiş olsun da camlar elbet programlanıyor ancak 3 çalışıp biri çalışmıyorsa ya kısa devre var yada şasi yapmış ... kapıyı açtığınızda dipte körüklü bi yer olur orda tesisatın konumuna bakmak gerek yada açma kapatma tuşu kontak yapmştır ... sanmıyorumki parogramlı olan cam aç kapa yapmaktan özelliğini yitirsin bi bozukluk var sanıyrum ... ayrıca 2.ci sorunuzda bu p6 p5 p4 gibi kodlar nerde yazacak bi fikrim yok ama öyle bişey olacağınıda sanmıyorum comboda çünkü corsayla hemen hemen aynı gibi görünsede aralarında farklılıklar var aracın combo daha kompact garantisi varsa servise bi uğrayıp baktırın derim ben.. garantiniz yoksa güzel bi oto elektronikçisi yada elektirikçisi bakabilir... saygılar...

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda gönüllü Görevlli alımı var arkadaşlar bende adaylığımı koydum oylar bana :D bekliyorum....

brigand09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm koltuğa nasıl kaynak payıpolar...bildiğim kadarıyla zaten mevcur kolluk takma yeri mevcut bu yere direk takılmıyormu vidayla...kaynak yapmak için komple koltuk döşemesini mi söküyolar...

fiyat çok uygunmuş ama montaj konusunda tereddütlüyüm...geçenlerde orjinalini sormuş arkadaş 200ytl civarı bişi söylemeişti tam hatırlamıyorum...

bende bi araştırayım bakalım tanıdık döşemeci var kaça nasıl yapacak bi öyreneim...

teşekkürler...

dosemecıye bı sor gene.

evet koltukta yerı var ama benım aldıgım malzeme tam denkgelmıyor oraya.
koltugu sokup kılıfınıda tabı (cok basıt) kaynak yapılıyor.