Çok zorladım umarım Elimde kalmaz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Biraz önce bir arkadaşı Mamak da bir adrese bıraktım ama bir yokuş vardı biraz zorladım ama içime dert oldu umarım bu zorlama başıma iş açmaz. :confused:

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İnşallah bir halt olmamıştır yaw ama ne yokuşmuş yeminle araba resmen ağırdı çıkacağım diye :D baktım olacak gibi değil bende verdim kırbacı :D

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birsey olmaz abi yavas yavas cikaydin...benim meleketteie yokus var 1. Vites harici gitmiyor arac...senin yokusta oyleydi demekki...hatta bir ara ben eski aracimla o yokusu cikmak icin bastim gaza arac cikmadi stop etmisti gucun yetmemistiin zavallinin....

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar işin garip kısmı navigasyon ile gittim adrese orada yol var. Ve buna yol demek için bin şahit lazım. Yuh diyorum başka da bir şey demiyorum. Böyle yol olmaz olsun... tepenin son kısmında baktım çıkmaya çalışan ne kadar kişi varsa aracının resmen ırzına geçti :D iyi ki öyle bir yerde oturmuyorum

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi merak ettim şimdi, adresi verebilir misin? :D

Ben genelde navigasyonun gösterdiği yeri beğenmessem devem ederim, başka yoldan götürmesini sağlarım. Birde Rota ayarında "Kolay", "Ekonomik", "Kısa", "Hızlı" seçeneklerini değişritip daha ideal yol bulmasını sağlıyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi merak ettim şimdi, adresi verebilir misin? :D

Ben genelde navigasyonun gösterdiği yeri beğenmessem devem ederim, başka yoldan götürmesini sağlarım. Birde Rota ayarında "Kolay", "Ekonomik", "Kısa", "Hızlı" seçeneklerini değişritip daha ideal yol bulmasını sağlıyorum.

navigasyona bakayım da yazarım. Aslında benim makine sürekli kolay da ayarlı çünkü diğer seçenekleri denedim saçma sapan yerlere çıkardı beni. Cadde sokak mahalle arasın da dolandırıp duruyor.