Çok kırgın ve üzgünüm

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her işte bi hayır vardır canınızı sıkmayın...
geçenlerde de aynı şey benim başıma geldi sahibinden.com da gördüğüm (link aşağıda)
satılık angel far ilanı için ilanın sahibi olan xxxxx isimli xxxxx plakalı corsa sahibi şahısla buluştum ve fiyatta anlaştık farları söküp ertesi gün iş yerime getireceğini söyledi tokalaşıp anlaştık.. ertesi gün gelmedi tabi 1 hafta kadar telefonla oyaladı beni bende led li far aldım onu bekliyorum diyerek.... 15 gün böylece devam etti bu diyalog... sonra telefona cevap vermedi bende almaktan vazgeçtiğimi bildiren bi mesaj attım ve olay kapandı boş yere beni oyaladı yazıklar olsun... satmayacaksan veya başkasına daha iyi fiyata sattıysan söle diye sordum yok olur mu öyle şey farlar senin felan filan... ortalık böyle terbiyesiz adamlarla dolu çocukta değiliz 30-35 li yaşlarda insanlarız yakışmıyor..
adı geçen şahıs opelim.net üyesimi bilmiyorum ama başkalarının da canını sıkmasın diye paylaşmak istedim...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya işte en güzeli sıfır almak... belki pahalı ama kafan rahat temiz temiz binmek

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her işte mutlaka bir hayır vardır.sıkmayın canınızı hayırlısı olsun...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet gerçekten sıfır almak en iyisi ama bazen böyle güvenmek gerekiyor durumlardan dolayı ama bi anda güven duygusu yalan oluyor.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten üzücü bir durum. Artık insanlara güven olmuyor. 3 kuruş fazla para koparmak için insanlar karşısındakinin yüzüne baka baka yalan söyleyebiliyor.

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herseyde bi hayır vardır bu düşüncesizliği yapan arkadaş için bu derece sorumsuzluk ve gamsızlık olamaz.yazık günahtır birazda karsı tarafı düşünmek lazım. o arkadaş eminimki bu konuyuda goruyordur bi nebze utanarak hiç değilse bi özür dilemesi gerektigine inanıyordur ( umarım ).Sizde pek canınızı sıkmayın bence boyle olacagını sizde bilemezdiniz. İnanın babanızda bunun farkındadır ve belkide sizin mahçubiyetinizi gördükçe oda üzülebilir.Güven yııkıcı, üzücü ve sinir bozucu olay yapılacak birsey yok o yüzden kendinizi üzmeyede degmez bir sürü astra var olmadıgı daha iyi olmuş olumlu yanlarınada bakın ;)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba için sıkmıyorum asla canımı, iyi bile oldu kendi kaybeder. ben hala daha saygımı bozmuyorum, ama o arkadaş böyle yaptıkça sadece burada değil heryerde saygınlığını kaybeder.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın ismini yada en azından nickini söyleseniz daha uygun olur..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın ismini yada en azından nickini söyleseniz daha uygun olur..

dediğim gibi kimseyi kötülemek için açmadım konuyu sadece başıma böyle bir olay geldi bulunduğumuz paylaştığımız ortamda, sizinlede paylaşmak istedim. belkide örnek olur yaşadığım bu ayıp.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazık olmuş. Benim bildiğim ticaret ahlakı denen birşey vardır. Ama bunu herkes beceremez işte. Siz yinede üzmeyin kendinizi her şerde bir hayır vardır. Benzeri bizimde başımıza gelmişti. Astrayı almadan önce accent bakıyorduk. Gittik konuştuk anlaştık. Ertesi gün satışı yapacağız adam aradı satmaktan vazgeçtim dedi. İyi dedik sonra bu astrayı bulduk aldık. Satmaktan vazgeçmeseydi şu an pestili çıkmış bi accentle gezmek zorunda kalıcaktım. Ama şimdi burdayım. :D