çok çok acil...! Kalp ve damar

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun allah acil şifa versin. Kalp damar cerrahisi konusunda Ankarada çok başarılı dr lar var. burdada kontrole gelebilirsiniz. daha önceki operasyonların cd sini getirip gösterebilirsiniz. Çok acele etmeyin karar vermek için. Ali Otto isimli ğnlğ bşr cerrah var ona görünün derim. tüm devlet erkanının kalp damar ameliyatlarını o yapıyor. benim 2 akrabamıda onun gözetiminde ameliyat ettiler. hatta birtanesi 12 saat sürdü. şuan sonuç çok başarılı. 6 damarı tıkalıydı.

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun allah acil şifa versin. Kalp damar cerrahisi konusunda Ankarada çok başarılı dr lar var. burdada kontrole gelebilirsiniz. daha önceki operasyonların cd sini getirip gösterebilirsiniz. Çok acele etmeyin karar vermek için. Ali Otto isimli ğnlğ bşr cerrah var ona görünün derim. tüm devlet erkanının kalp damar ameliyatlarını o yapıyor. benim 2 akrabamıda onun gözetiminde ameliyat ettiler. hatta birtanesi 12 saat sürdü. şuan sonuç çok başarılı. 6 damarı tıkalıydı.

bencede Ali OTO çünkü berbarer çalışıyoruz.yarın 20 vakamız var.Bu arada bütün devlet erkanınada Ali OTO bakıyor (sayesinde bütün siyasetçilerle tanıştık)Salim bu arada Ali OTO cerrah değil kardiyolog ( düzeltme yapalım)

Ersin ben Hacettepede Koroner Anjiografideyim.Anjio teknisyeniyim.Benim nacizene fikrim eğer stent içi restenoz yoksa dediğin gibi yırtılma varsa sanırım cerrahi müdahele gerekir.Eğer istersen senin için Ali OTO'yla da görüşürüm.Erken tarihe bir randevu ayarlayabilirim.telim 505 7233709 istediğin zaman arayabilirsin

Son düzenleme:

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede Ali OTO çünkü berbarer çalışıyoruz.yarın 20 vakamız var.Bu arada bütün devlet erkanınada Ali OTO bakıyor (sayesinde bütün siyasetçilerle tanıştık)Salim bu arada Ali OTO cerrah değil kardiyolog ( düzeltme yapalım)

Ersin ben Hacettepede Koroner Anjiografideyim.Anjio teknisyeniyim.Benim nacizene fikrim eğer stent içi restenoz yoksa dediğin gibi yırtılma varsa sanırım cerrahi müdahele gerekir.Eğer istersen senin için Ali OTO'yla da görüşürüm.Erken tarihe bir randevu ayarlayabilirim.telim 505 7233709 istediğin zaman arayabilirsin

özkan bey ilginiz için çok teşekkür ederim. olmadı ankaraya da getiririm babamı muayneye...

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anneme takıldı stent 2 yıl kadar oluyor ve benım bildiğim kadarıyla stent operasyonu daha çok damar tıkanıklığını çözmek amacıyla uygulanan bir tedavi yöntemi damarın tıkanan yerıne yüzük tarzi birsey yerleştirilerek damarın o kısmıın tekrar daralmaması sağlanıyor. Damar yırtılması yada damar duvarının incelmesi durumunda damar değiştiriliyor diye biliyrum ve annemim dr u da konuyu bu şekilde açıklamıştı.
Şimdiden geçmiş olsun Allah şifasını versin

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler hakan abi size deçmiş olsun.inşallah annenizde en sağlıklı günlerine döner...

Son düzenleme:

sevgii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH hayırlı şifalar versin
benim babamda bay pas oldu 14 sene önce hamdolsun şimdi iyi ama geçen sene anjiyo sonrası tekrar tıkandığı ortaya çıktı sitent takıldı
3 damar değişmişti 2 tanesi tekrar tıkandı
biz izmirde olduğumuz için sentrıl hospitıl da yani bayraklıdaki doktorlarımızdan çok memnunuz
tekrar geçmiş olsun ALLAH hayırlı şifalar versin

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ersin geçmiş olsun, allah acil şifalar versin

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah hayırlı şifalar versin
benim babamda bay pas oldu 14 sene önce hamdolsun şimdi iyi ama geçen sene anjiyo sonrası tekrar tıkandığı ortaya çıktı sitent takıldı
3 damar değişmişti 2 tanesi tekrar tıkandı
biz izmirde olduğumuz için sentrıl hospitıl da yani bayraklıdaki doktorlarımızdan çok memnunuz
tekrar geçmiş olsun allah hayırlı şifalar versin
çok teşekkür ederim sevgi hanim size de çok geçmiş olsun allah babaniza uzun ve sağlikli bier ömür versin...inşallah bizde hayirli bir karar verir ve memnun kaliriz...

ersin geçmiş olsun, allah acil şifalar versin
sağol hakanciğim, çok teşekkür ederim...