çok acil yardım istiyorum cam filmi için

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zannedersem olmaz arkadaşım 2 numara benimkiyle aynı olur zaten tarık arkadaşınkide 2 numara istersen benim ve onun arabayı bir kıstas yap aynı gözüküyor :good:

astra_hb2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın model ve cam sayısına bağlı olarak 259 Euro ile 659 Euro arasında değişmektedir.

bu cam boyama çok pahalı gibi yaa...

astra_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
zannedersem olmaz arkadaşım 2 numara benimkiyle aynı olur zaten tarık arkadaşınkide 2 numara istersen benim ve onun arabayı bir kıstas yap aynı gözüküyor :good:
eyw saol.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Ziebart daki adamın işten anlamadığı bariz ortada yada sizi ciddi bulmadıysa ilgi göstermemişte olabilir piyasada yaptırabilinecek mantıklı cizilmez kaliteli filmler 200-250 civarı ki ziebart biraz daha pahalı ki oda ömür boyu garantisinden dolayı,ama kesinlikle 60-70 liralık filmle mukayese edilemez.

Giyim piyasanın içinde bulundum az çok bilirim indirim zamanları mağazalar %40/ 60 indirim yaparlar oysaki malın kalitesi değişmiştir ki bunuda müşterinin anlamayacağı fark kumaşta kullanılan boya ve ipliğin kalitesindeki değişikliktir.Dışarıdan hepsi film gibi duruyor ama asıl farklılık yapısında 1 kaç sene sonra farkını anlıyorsun..

hocam demek istediğim burada mercedes le Opel i karşılaştırmıyorum bu ikisi arasında bariz bir şekilde kalite farkı olduğu kesin zaten iki flim arasında kalite farkı olarak bariz bir uçurum yok zaten bahsettiğimiz bir debriyaj seti olsa olabilir ama gerek mekan gerekse garanti olayından dolayı biçtikleri fiyat çok Opel in yaptığı bi işçiliği dışarıda bir özel servis aynı orjinal parçayla aynı şekilde yapıyor fiyat yarıya iniyor neredeyse bu ürünün orda pahalı olmasının tek nedeni mekanın kalitesi başka bişey değil
benim 60 lira dediğim yerde kenarlarının kalkmasına ranginin atmasına vs. vs. olaylara karşı garanti veriyor getir değiştireyim diyor
bide şöyle bi olay varki Levis Levistir yani böyle bi marka kalitesini düşürüpte fiyatını aşağıya çekmek gibi bi uygulamada bulunamaz demek istediğim aynı ürün aynı gün içinde Eryamanda ki yetkili satıcısında 100 lira Karumdaki yetkili satıcısında 150 lira

Serkan87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen CEktir 2 numara filmiDe Sonra Uğraş dUr hem pedERLe hem PolisLe gEL ben sana YAğ cEKme taKtikelrını veririm poliSe KArşı Az uĞraşmaDIm.

astra_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan87' Alıntı:
Sen CEktir 2 numara filmiDe Sonra Uğraş dUr hem pedERLe hem PolisLe gEL ben sana YAğ cEKme taKtikelrını veririm poliSe KArşı Az uĞraşmaDIm.
olm itiraf et dobloya 1 numara çektirdin rengi hiç içine sinmedi, adamların işçiliklerine lafr atıyosun şimdi:D :D

selcukreis035

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çektir 2 numara matrix gibi dolaş hayat boş ve fani senin gözler kuvvetli gibi zaten bir şey olmaz sana

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bostancı sanayide lumar marka film varr!american malı çizilmez garantilii!işçilikleride gayet ii!kalite yani 200 ytl