bir cam filmi konusu daha ama bu sefer ön cam için

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi günü erpaştan gümüş gri renkli opel astra dizel için anlaştık.arabayı teslim alır almaz cam filmi yaptırmak istiyorum.5cam için de 2numara, en ön cama da 1 numara düşünüyorum.gri araçta nasıl durur sizce.en ön cama film yapılınca gece görüş nasıl olur.fiyat olarak komple 275 tl(en ön cam 150, diğer camlar 125tl).kadıköyde doraglass'ta ise 500tl fiyat çektiler...

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön camada yaptırırsan inan gece görüş alanın düşecek bu arada çekilen filmin markasını ve çizilmez özellikde olmasına dikkat et

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön cqama yaptırma geceleri özeliklee çok zararlı olur yaaa bana kalırsa diğer camlarada fazla koyu atırma içei görünsün

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracımdaki filmleri yaptırdığım yer.işçiliği mükemmel olmasa da kaliteli iş çıkarıyor.filmlerde de çizik çarpmamıştı gözüme.canımı sıkan nokta film yapılmayınca da ön cam çok çıplak kalıyor ama gece kullanırken sıkıntı yaratacak gibi duruyor.bi de sormayı unuttum tavana çekilen kaput filmi değil mi:s

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ön cama film yaptırınca cisimlerde sapma oluyor diye duymuştum yani uzaktaki bir nesneyi yakında göstermesi gibi

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
h.olsun öncelikle astra seçmişsin güzel seçim yapmışsın kazasız günlere fiyatta çok güzel diğer film çeken yerler en az 2 kat fiyat çekiyorlar çünkü

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın.33000tl'ye 2008model stoktaki son satışı unutulmuş aracı aldım.bence dizel bi araba için gayet güzel bir fiyata geldi.hele ki golf için 42bin tl üzerinden pazarlık yapmaya çalışırken.fiyat çok güzel de ön cam konusunda aklım karışık.kullanıcı yorumlarını merak ediyorum aslında.risklerinin ne boyutta olduğunu...

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben on cama 1 numara film cekilmis araca bindim. Farlar gozukmuyor neredeyse. Gece gorusu inanilmaz dusuyor. Ayrica normalde filmlere pek fazla ses etmeyen polisler, on cama film cekildikten sonra ses etmeye basladilar. Haberin olsun. Bence direk yanlara 1 ve arkaya 1 numara cektir gitsin. Bir sonraki muayeneye kadar basin agrimaz.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ön cama tavsiye etmem.. yanlara 1 arka cama 2 numara film yaptır derim..
bu arada hayırlı olsun güle güle kullan :D
tavana çekilen film kaput filmi veya cam filmi farketmez ama saydam olmayan ve parlak bir film kullanmalısın,

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.ön cama filmden vazcayıyorum o zaman:Dyorumlarınız için çok sağolun.akşam karanlıkta uzun yolda yapacağımdan uyarılarınız iyi oldu.diğer 5 cama 2numara çektireyim en iyisi...