C'monculara Müjde

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız göstergesini denedim gayet güzel :D
Bence bu özelliğin olmasının en belirgin sebebi, corsanın bi özelliği olan hız limiti koyabilmemiz, yani belirli bi hıza ayarlayınca öten alarmın getirdiği bi nimet :D

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devire göre elektiriği (veya herneyse) kesiyor değil mi? Kesiyorsa deviri ve hızı kontrol ettiğine göre yol bilgisayarının başka verilerinide gösteriyor olabilir. Ben fırsat bulunca deneyeceğim birşeyler, bakalım inşallah daha güzel şeyler çıkar.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba yeni comboda da oluyırmudur ki çünkü bilgisayarlar radyolar falan hep aynı gibi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim astrada ortalama yerine anlık gösterse daa çok sevinirdim hani :D

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende CC yok ama bu olayı denedim oluyor.fakat çok fazla dikkat alıyor:)gözüm oraya gidiyor kaza yaptıracak sanırım açmıcam artık:)

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız göstergesini denedim gayet güzel :D
Bence bu özelliğin olmasının en belirgin sebebi, corsanın bi özelliği olan hız limiti koyabilmemiz, yani belirli bi hıza ayarlayınca öten alarmın getirdiği bi nimet :D

bence ondan ziyade bu ayarı muzik sisteminden yapıyoruz ve bıldıgınız gıbı cmonlarda hıza gore mzigin sesının artması dıye bir ozellık var.bence tamamen bundan dolayı boyle bır ozellık.

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben dün akşam İstanbul'dan gelen arkadaş gecikince bayağı bir kurcaladım.
Ekranın açılması için radyonun (cd çalarken göstermiyor) çalması yeterli, başka birşeye gerek yok. FM/AM tuşu ile dört ekran arasında geçiş yapılabiliyor.

İlk ekranda açık radyonun frekansını ve sinyalle ilgili birtakım kodlar gösteriyor.

İkinci ekranda ses seviyesini (hep istemişimdir ses seviyesini görmeyi), bas seviyesini, treble seviyesini ve eğer sound ayarı ile bir ekolayzır ayarı seçmişseniz onun ile ilgili bilgileri gösteriyor.

Üçüncü ekranda hızı ve ses ile ilgili birtakım kodlar gösteriyor. Sesi alçaltıp yükselttikçe değerler değişiyor.

Bunların dışında REG tuşuna basıncada birkaç ekran daha çıkıyor. Ama onlarda bir kod ve bir değer gösteriyor. Tabi bunlardan hiçbirşey anlamadım. Birazdan resimde eklerim.

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ondan ziyade bu ayarı muzik sisteminden yapıyoruz ve bıldıgınız gıbı cmonlarda hıza gore mzigin sesının artması dıye bir ozellık var.bence tamamen bundan dolayı boyle bır ozellık.
hiza gore muzigin sesinin artmasi ozzeligini nerden yapabilirim?

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kitapçıkta okursan ayrıntılı olarak bulursan ama settings tuşu ile ilgili yere giriş yapman gerekiyor