Corsa D Keşfedilmeyi bekleyen özellikler

Corsa-D

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, bu sabah bi boşlukta forumda Corsa-D ile ilgili gizli özellikleri yazan arkadaşların yazılarını okudum. Bilmediğim çok değişik şeylerin olduğunu gördüm. Okuduğum bilgileri aşağıda alıntı olarak sunuyorum. Bu özelliklerin dışında başka neler vardır bilenler lütfen burda tecrübelerini konuştursun. C'mon un kullanma zevkini arttıralım diyorum :good:

OBARİS'ten alıntı :
corsa d nin silecek ayarları
arkadaşlar yağmurlar başladı arabanızdaki sileceklerin fasılalı çalışırken fasıla aralıklarının ayarlanmasını biliyormusunuz
bilmiyorsanız
silecek kolunu bir kere aşağıya bastırıyorsunuz
sonra cama biriken yağmuru bekliyorsunuz
ve silecek kolunu fasılalı konuma itiyorsunuz
2-15 saniye arasında istediğiniz bir ayarda ayarlıyabilirsiniz kolay gelsin

ADNAN 2833'ten alıntı :

C'monculara Müjde
daha önce verildimi bilemiyorum ama corsa d lerde üçlü bilgi ekranından hızınızı digital olarak görmek mümkün.bu gece buldum ve çoook mutlu oldum.
bunun için yapmamız gereken mp3 çalar açık iken setting tuşuna basmak.
fader ayarı çıkınca biiip sesi gelene kadar beklemek.bipleyince fm/am tuşunu bastığınızda karmaşık bir rakam serisi çıkar.tüm rakamlar sıfır olana kadar bir kaç defa basınız.hepsi sıfırlanınca digital hız göstergeniz hazırdır.....

:help: :good: :alkis:

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç gerçekten corsacı arkadaşlar deneyebilir özellikle hız göstergesi güzel bir olay

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla keşfedilmemiş olur mu bilmem ama belki farketmeyenler vardır, silecekler çalışırken geri vitese taktığınızda arka silecekleri çalışması ve havalandırmayı camlara verdiğinizde otomatik olarak iç sirkülasyonu kapatıp havayı dışardan alması :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
o hız gösterge olayı astra H de de oluyor bilmeyen arkadaşlara duyrulur

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla keşfedilmemiş olur mu bilmem ama belki farketmeyenler vardır, silecekler çalışırken geri vitese taktığınızda arka silecekleri çalışması ve havalandırmayı camlara verdiğinizde otomatik olarak iç sirkülasyonu kapatıp havayı dışardan alması :)
geri viteste arka sileceğin çalışması ayarlanabilir fonksiyonlardan gelen bir özellik.
hava sirkilasyonu ise tüm klimalı araçlarda olan mevcut bir özelliktir.
ama bilmediğimiz çok özelliğin olduğuna inanıyorum ben

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri viteste arka sileceğin çalışması ayarlanabilir fonksiyonlardan gelen bir özellik.
hava sirkilasyonu ise tüm klimalı araçlarda olan mevcut bir özelliktir.
ama bilmediğimiz çok özelliğin olduğuna inanıyorum ben

2000 model astra ve vectramızda dediğim özellik yok ama

corleone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzaktan kumandayla kapıları açtıgınızda farları da yakabilme özelligini bilmeyen yoktur heralde.he birde hız aşım uyarısı ve diger bir kaç fonksiyonun ayarlanabildigi kişiselleştirebilir özellikleri bilmeyen arkadaslar varsada yardımcı olabilirim.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıları açınca far yakma ve camlar açıkken kapatma tuşuna basınca kumandadan cam kapama olaylarını çok kullanıyorum...