c'mon eksikleri

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam bende katılıyorum olması lazım ama onlar olsa gözüne başka şeyler çarpıcak o eksik bu eksik hiçbir zaman eksik bitmez yani insan oğlunun gözü doymaz;) full+full x5 kullan onda bile eksik arıcaksın we bulucaksın yani bulucaz..

Evet abi ben X5'te eksik buluyorum. Manuel vites koymamışlar arabaya. Mecbur otomatik alcan. Oda bize gelmez.:D

Bende aracı alırken bütün eksiklerini biliyordum. Torpido ışığı hariç. O yüzden şu eksik bu eksik demiyorm. ARacımdan gayet memnunum. İyiki Corsa almışım. Bence tip'ide 10 numara. Ben beğeniyorum. Başkasının beğenip beğenmemesi hiç önemli değil. Ayrıca çokta dikkat çeken bir araç.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c mon un karizması konforu çok güzel ancak 2007 model arabada arka cam manuel olması çok çok ayıp bişey .ayrıca arka koltuga oturdugun zaman ortadaki yolcuya Allah sabır versin ortadaki çıkıntıdan ayanı nereye koyacanı şaşırır insan ve o çıkıntı yüzünden arka tarafta küçülüyor opel arka tarafı neden düz zemin yapmaz anlamıyorum mesela civic te arka tamamen düz zemin ve çok rahat bi yolculuk sağlıyor benden bukadar...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Linealarda da arkalar manuel, yeni cerato dada öyle, bu böyle gider.. Linea'daki hava yastığı sayısı corsa'danda düşük yanlış hatırlamıyorsam, C sınıfı olduğu öne sürülmesine rağmen.
Bunun sonu yok her araçta eksik olacaktır, olmalıdır. Yoksa bir aracı alıp 20 yıl kullanırız, adamlar yeni modelleri kime satacak :)

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iide 99 model astra g de bile 4cam otomatik standart demek istediğim 2007 model bir c monda arka cam otomatiği en azından opsiyonel olması gerekirdi yani istege bağlı

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c mon un karizması konforu çok güzel ancak 2007 model arabada arka cam manuel olması çok çok ayıp bişey .ayrıca arka koltuga oturdugun zaman ortadaki yolcuya Allah sabır versin ortadaki çıkıntıdan ayanı nereye koyacanı şaşırır insan ve o çıkıntı yüzünden arka tarafta küçülüyor opel arka tarafı neden düz zemin yapmaz anlamıyorum mesela civic te arka tamamen düz zemin ve çok rahat bi yolculuk sağlıyor benden bukadar...

Olurmu abi bi saat konbuştuk. Mühendisler boşunamı arka camları manuel yapmış. Maksat denize uçunca çamları açabilmek.:D:D:D

Bu arada Bugün arabaya 7 kişi bindik ve gökovaya gidip geldik. Giderken çok rahattık. fakat gelirken deniz yorgunluğu olsa gerek çok zor oldu. Performansıda maşallah yani. Bu motor beni daha çok şaşırtacağa benziyor.

zain_4381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek buaraba uzun yol icin guvenilir..bana oyle gelmedi 140 varınca sallanıyor araba ucucam die korkuyorum

Bu arada Bugün arabaya 7 kişi bindik ve gökovaya gidip geldik. Giderken çok rahattık. fakat gelirken deniz yorgunluğu olsa gerek çok zor oldu. Performansıda maşallah yani. Bu motor beni daha çok şaşırtacağa benziyor.[/quote]

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sınırları çerçevesinde 6 saatlik 4 kişi yolculuk yaptım. aynı yolculuğu yıllarca toyota vectra ve astra ile yaptık. corsada aynı yolculuğu yadırgamadık. gayet rahat ve konforlu ve bayada ucuz bi yolculuktu. ama vectra ile karşılaştırınca doğal olarak biraz konfor ve motor sesi farkı ortaya çıkıyor o kadar :) kendi arabam die söylemiyom arkadaşlar ya ama cidden öyle. bu arada yüksek hız konusundada bende bişi yazayim 180 ile gidince ölüme baya bi yaklaşıyon acaba sağa mı yoksa sola mı savrulsam diyor araba :D

aynı yolculuğu 206 ile de yaptık. pekde keyifli olduğu söylenemez.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek buaraba uzun yol icin guvenilir..bana oyle gelmedi 140 varınca sallanıyor araba ucucam die korkuyorum

Bu arada Bugün arabaya 7 kişi bindik ve gökovaya gidip geldik. Giderken çok rahattık. fakat gelirken deniz yorgunluğu olsa gerek çok zor oldu. Performansıda maşallah yani. Bu motor beni daha çok şaşırtacağa benziyor.
[/quote]

maximum hızı kitapçığında 165 olan arabadan ne bekliyodun?formula yamı katılacaktı?

zain_4381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu eksikler konusunu kapatalım vicdanım sızlıyor.
Yuce Allah bizlere nasip etmis biz ise hala....