c'mon eksikleri

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar herkes bişeyler yazıyor almadan önce bilmiyormuydunuz bunları hiç aracı incelemediniz mi test sürüşü yapmadınız mı aldıktan sonra konuşmanın faydası yok ben c'mon umu olduğu haliyle sevdim aldım siz eksileri bırakında artılara bakın

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar herkes bişeyler yazıyor almadan önce bilmiyormuydunuz bunları hiç aracı incelemediniz mi test sürüşü yapmadınız mı aldıktan sonra konuşmanın faydası yok ben c'mon umu olduğu haliyle sevdim aldım siz eksileri bırakında artılara bakın

Yaa arkadaşlar tamam hepimiz c'mon cuyuzda bu kadar fanatik olmanın anlamı yok. bindiğimiz arabayı çok seviyoruz bende çok seviyorum her aşşa inişimde bi bezle iniyorum. kış dışkılarını temizliyorum gözüm gibi bakıyorum ama bindiğimiz araba eksiksiz mükemmel hasta bişi diye tabir etmeninanlamı yok. eksiği varsasöyleyecez tabikide.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaa arkadaşlar tamam hepimiz c'mon cuyuzda bu kadar fanatik olmanın anlamı yok. bindiğimiz arabayı çok seviyoruz bende çok seviyorum her aşşa inişimde bi bezle iniyorum. kış dışkılarını temizliyorum gözüm gibi bakıyorum ama bindiğimiz araba eksiksiz mükemmel hasta bişi diye tabir etmeninanlamı yok. eksiği varsasöyleyecez tabikide.

:good:2 görüşede saygım var.ikinizede hak veriyorum...

Ar19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşük para + donanım istiyosan sana clio hb al derim.Türkiye de yapıldığı için yedek parçasıda ucuz ama tercih meselesi.Ben bu parayı opel olduğu için verdim yoksa 2. alternatifim 28-29bin ytl ye bağlamıştım full clio hb...

Abi dogru soyluyosun o paraya tabi alınır clio. Ben Picanto ya kadar baktım tüm araçlara zaten :) Kalite olarak Corsa ile diğerlerini kıyaslamam kalite farkına 1-2 milyar da değer derim ama anlatmak istediğim muameleydi! Opel değil Mercedes sanki anasını satıyım! Neyse o konuya hiç girmek istemiyorum tekrardan :)

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
idare eder ama o paraya da cok eksikleri var bir kere cok plastik var yani 30 000 ytl lik arabadan bahsediliyor

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben fanatiklikten bahsetmedim burak kardeş benim anlatmak istediğim aracı alırken sadece dış görünüşüne mi bakıp aldınız hiç aracın içini incelemediniz mi ?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili arkadaşlar ben c monu çooook beğeniyorum.benim aracım astra ve spk paketli,xenon filan taktırdım eleganstan eksigi grafik ekran ve 2 hava yastıgı eksik..ufak tefek bişeylerde olabilir.Uzun lafın kısası ama nerde c mon görsem dönüp bakıyorum hele siyahsa ve sunroofluysa...hasta oluyorum...tip olarak new astardan daha çok hoşuma gidiyor..araçların sınıfları var tutup üst sınıflara göre değerlendirmeyin.grandepunto ile astaryı bir tutuyorlar.puntoyu kullanın birde c mon a bakın...arada ki iç mekan farkını ve konforu hemen farkedersiniz...her güzelin bir kusuru vardır...ufak tefek ayrıntılar haricinde araç mukemmel...alacak olan arkadaşların kafasını bulandırmayın...

34 MRJ 66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili arkadaşlar ben c monu çooook beğeniyorum.benim aracım astra ve spk paketli,xenon filan taktırdım eleganstan eksigi grafik ekran ve 2 hava yastıgı eksik..ufak tefek bişeylerde olabilir.Uzun lafın kısası ama nerde c mon görsem dönüp bakıyorum hele siyahsa ve sunroofluysa...hasta oluyorum...tip olarak new astardan daha çok hoşuma gidiyor..araçların sınıfları var tutup üst sınıflara göre değerlendirmeyin.grandepunto ile astaryı bir tutuyorlar.puntoyu kullanın birde c mon a bakın...arada ki iç mekan farkını ve konforu hemen farkedersiniz...her güzelin bir kusuru vardır...ufak tefek ayrıntılar haricinde araç mukemmel...alacak olan arkadaşların kafasını bulandırmayın...

;) :alkis: :good: :good: :rock :good: :good: :alkis: ;)

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:alkis::alkis: Ne güzel bi yorum böle :D sevindim valla