çizik giderme ve pasta cila

kamu78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya birde benim arabanın kaportasına elimi sürttüğümde sanki boya tozu varmış gibi pütür pütür. Kil aldım gelmesini bekliyorum onunla düzeleceği yazıyor formda onu uyguladıktan sonra sırasıyla ne uygulamam lazım. Araba parlasın istiyorum!

Araç üzerindeki boya tozu tabir ettiğin pütürlü şeyler muhtemelen sudaki kireçten kaynaklanıyor.Aracı yıkadıktan sonra kurulamazsan bu tür sonuçlar olabiliyor.Benim araçtada vardı pasta cila uygulamasından sonra kayboldu.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha ayrıntılı bilgi detailing sitelerinde var. Rötüş atıp zımparalayacaksınız ve üstüne pasta ardından wax atacaksınız. en son cila ile işlem tamamdır ama bu işi bilmiyorsanız hemen kalkışmayın =)

ertan.akay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha ayrıntılı bilgi detailing sitelerinde var. Rötüş atıp zımparalayacaksınız ve üstüne pasta ardından wax atacaksınız. en son cila ile işlem tamamdır ama bu işi bilmiyorsanız hemen kalkışmayın =)

Rütuş işine hemen girmeyeceğim herhalde cesaret edemedim :)
Şimdi bir adet polisaj makinem elime ulaştı link aşağıda
federal power 1200watt oto polisaj makinası GittiGidiyor'da 98248117

Bir adette Meguiars Smooth Surface Clay Bar Yüzey Temizleme Kili aldım aldım link aşağıda
Meguiars Smooth Surface Clay Bar Kil 50 gr GittiGidiyor'da 96864717

Bir adet araba yıkama için
Meguiars Wash Mitt Mikrofiber Yıkama Eldiveni aldım onunda link aşağıda
Meguiars Wash Mitt Mikrofiber Yıkama Eldiveni GittiGidiyor'da 96864797

Şimdi kaldı güzel bir pasta cila bulmaya. Ben şöyle düşünüyorum bu işi bundan sonra kendim yapmak istiyorum. ve tüm alet edavatım olsun diyorum.
Şimdi önce güzel bir oto yıkama şampuanı ile arabayı mikro fiber eldiven ile yıkıyıp, sonra kil uygulayacağım. sonrasında pasta ve daha sonra cila, en sonrası için yapmam gereken birşey varmı? ve bu pasta (haşaraları yok edecek kadar yeterli) ve cila için en iyileri hangileridir.

Bu uygulamayı yaparken özellikle dikkat etmem gereken birşey varmı? Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim. Hafta sonu yapmayı planlıyorum öncesi ve sonrası resimleri ve uygulama sırasındaki resimleri sizinle kesinlikle paylaşacağım. Umarım pişman olmam ama her halukarda yapacağım :)