çizik giderme ve pasta cila

ertan.akay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Aracıma park halindeyken birisi sürtmiş ve pasta ile sildiğimizde resimdeki gibi bir görüntü kaldı! Bu işten anlayan birisi bana bu görüntüyü boya yapmadan nasıl halledebileceğimi anlatabilirmi?

Birde arabamın kaportasına elimi sürttüğümde böyle pütürlü gibi, arabam pırıl pırıl parlasın istiyorum ama buralardaki kaportacılara güvenmiyorum.

Meguiars Smooth Surface Clay Bar Kil 50 gr GittiGidiyor'da 96864717

bu ürünü aldım ancak bunun dışında birde polisaj makinesi aldım, hangi ürünleri kullanıp nasıl kullanacağım konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Hayırlı formlar

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.jpg
    Ekran Alıntısı.jpg
    9.5 KB · Görüntüleme: 126

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ertan resim eklemen güzel olmuş ama bu çizik pasta ile çıkacak gibi değil derin sanırım.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, Nadir abinin dediği gibi pastadan fazlası lazım. Bence hafif rütüş yaptırın.

kamu78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasada satılan önerebileceğiniz bir rütuş boyası varmı veya önerebilecek bir arkadaş varmı?

Her ne kadar aracın renk kodu olsada aracın açık havada kapalı garajda ,yağmurda, çamurda kalması ,koyu renk vs sebeplerden dolayı parça veya rütuşlarda renk ayrımları olmaktadır.Bu sebeplerden dolayı çoğu firmalarda bilgisayar destekli araç üzerinden okumalı özel boya karışımlrı yapılmaktadır.Tavsiyem rütuş boyasıda olsa bu tür güven kazanmış yerlerden temin edilmesi

ertan.akay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her ne kadar aracın renk kodu olsada aracın açık havada kapalı garajda ,yağmurda, çamurda kalması ,koyu renk vs sebeplerden dolayı parça veya rütuşlarda renk ayrımları olmaktadır.Bu sebeplerden dolayı çoğu firmalarda bilgisayar destekli araç üzerinden okumalı özel boya karışımlrı yapılmaktadır.Tavsiyem rütuş boyasıda olsa bu tür güven kazanmış yerlerden temin edilmesi

Bu tür yerler bizim oturduğumuz yerde muhtemelen yok! Bu hizemeti veren yerler nereleri biliyormusunuz?

ertan.akay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya birde benim arabanın kaportasına elimi sürttüğümde sanki boya tozu varmış gibi pütür pütür. Kil aldım gelmesini bekliyorum onunla düzeleceği yazıyor formda onu uyguladıktan sonra sırasıyla ne uygulamam lazım. Araba parlasın istiyorum!