Citroen C-Elysee'yi nasıl bilirsiniz?

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
301 ve C elysse aynı araçlar. Tıpkı 107 ve c1 gibi.
Ortak platform da üretiliyor.
Ayrıca C4 ün artığı 1.6 hdi 92 hp motor kullanıyor olması bile yeterince gözden düşürüyor bu aracı.
Genişlik vs hikaye. Yanından tır geçince içerisi 5.2 etkisinde sallanıyor.
Bence sadece şirketler ve reprezantlar için biçilmiş kaftan. Ayrıca yakıtını bizim arkadaş Sivas'ta 6 litrenin altına düşüremedi.

Özgür Kızılkaya

O araçta, normal şartlarda uğraşarak yakıtı 6 litrenin altına düşürememek, 100 km'de 2 litre yakmaktan daha büyük bir başarıdır bana göre.

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arac alacaksaniz kendiniz arastirip alin..yorumlar mantikli degil..bir kerre bu araba b sinifi ekonomi arabasi c elysee.yahu hic bmw veya opelin yanina yaklasabilirmi..agir siklet boksorun tuy sikletle maçi gibi birşey..bu aracin rakibi ,seat toledo-skoda rapid-peugeot 301-renault symbol-fiat linea...bunlarla kiyasla gitmis opel ile bmw ile kiyasliyir adam.o yuzden arastirmanizi iyi yapin..Ben 2012 c elysee aldim..memnunum..daha önce opel vectram vardi..onun yerini tabiki tutmaz ana ust model bir aile arabasi ekonomik konforlu..tavsiye ederim:
https://youtu.be/VZyJKmvx5_0
izleyin video incelemeyi...

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c elysee turbo nasıl aktif oluyor

c elysee 1.6 excluside sahibiyim..araç bende yeni olduğundan bilgi sahibi değilim..turbo var demişlerdi aldığım şahıs ama ben nasıl ve hangi hızda aktif olur bilmediğimden sizlere soruyorum..bilen varsa cevaplayabilir mi??

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız 1.6 hdi sanırım. turbo her devirde aktif . aktif olmama durumu yok.
90 hp olması lazım 1.6 hdi. o motorun önü çok açık yazılım falan yaparsanız iyi değerler alırsınız ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turboyu aktif hale getirmek için 1500 devirde gaza abanın, sırtınızı bir nebze yaslar. focus 1.6 ile ortak motor olması gerek, 150 beygire kadar çıkabiliyor yazılım ve egzos desteği ile, tabi dumanı sineye çekmeniz gerek.

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 ama benimki benzinli..bunlarda yokmuş diyolar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vti motor sizinki. bmw motoru var sizin araçta atmosferik 120 bg'lik motoru var. üst devirlerde gayet performanslı motoru vardır. 308'de kullandım aynı motoru gayet iyidir...

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kırmızı ışıkta yeşil yandığında kalkışı seri..yanlız bir ara wolkswagen polo classic lpg li 1.6 kullandım ondaki seriliği-kaçışı daha sonra kullandığım hiçbir 1.6 motorda bulamadım..eski meskiydi ama tazı gibiydi beygir gücü mü yüksekti bilmem..c elysee yi Boluyo giderken ilk deneme fırsatim oldu rampalarda fena degil ama lpg de olduğundan mi bilmem biraz yavaşliyor..bende otomatikten manuele geciriyorum yokusta ve 3.vitese düşurup hizlandiktan sonra 4 e cikariyorum boyle çare buldum kendimce..ama polo daki o seriliği göremedim...

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vti motor sizinki. bmw motoru var sizin araçta atmosferik 120 bg'lik motoru var. üst devirlerde gayet performanslı motoru vardır. 308'de kullandım aynı motoru gayet iyidir...
Gercekten bmw motorumu var..